Красуня-українка Марта Федина стала дворазовою чемпіонкою Європи

19:28 11 травня 2021
Марта Федина

Українська команда завоювала першу медаль на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який стартував у столиці Угорщини — Будапешті.

Скарбничка нашої збірної відразу поповнилася нагородою найвищого ґатунку, яку завоювала 19-річна харків'янка Марта Федина в синхронному плаванні у змаганнях солістів. Наша співвітчизниця отримала за свій виступ 91,8445 бали, значно випередивши конкуренток — Євангелію Платаніоті з Греції (89,2897) та білоруску Василину Хондошко (87,7173).

Відзначимо, що для Марти це вже друга золота медаль європейської першості. У 2018-му в шотландському Глазго вона завоювала нагороду вищої проби в технічній програмі серед груп, а зараз уже стала найсильнішою в індивідуальній першості. Також в активі Федини чотири «бронзи» на чемпіонаті світу в корейському Кванджу.

Додамо, що чемпіонат Європи з водних видів спорту в Будапешті триватиме до 23 травня.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що 17-річний українець Ілля Ковтун сенсаційно став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики.