«Чорноморець» забив гол-красень, але все одно програв у Харкові: відеоогляд матчу

21:23 6 серпня 2021
Металіст-1925 — Чорноморець

У п'ятницю, 6 серпня, матчем у Харкові стартував 3-й тур чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 3-й тур

«Металіст-1925» (Харків) — «Чорноморець» (Одеса) — 3:2 (Батюшин, 23, Голодюк, 64, Дубко, 66, у свої ворота — Бугай, 17, 43).

У минулому сезоні суперники виступали в першій лізі, і тоді «Чорноморець» здобув перемоги в обох матчах — 2:0 удома та 1:0 на виїзді. У підсумку «моряки» посіли в турнірній таблиці місце вище, але при цьому обидві команди підвищилися у класі.

Перед звітним поєдинком розстановка сил уже була іншою. Якщо харків'яни в міжсезоння зберегли лідерів та змогли посилитися, то одеситів залишила половина складу, а поповнення було знайдене серед молодих футболістів київського «Динамо», які виступали в чемпіонатах U21 та U19. Тому не дивно, що у стартових турах команда Юрія Мороза зазнала дві «сухих» поразки та міцно влаштувалася на останній сходинці в таблиці.

Ось тільки гостям вдалося здивувати суперника в першому таймі. На 17-й хвилині «Чорноморець» відкрив рахунок, коли Бугай, зігравши на добиванні після свого ж удару та блокування від суперника, ударом через себе таки відправив м'яча у ворота. Харків'яни досить швидко відігралися, коли Батюшин скористався помилкою Кадірі й точним ударом поцілив у нижній кут, але перед самою перервою «моряки» знову вийшли вперед після точного удару того ж Бугая.

Утім, утримати свою мінімальну перевагу команді Юрія Мороза не вдалося. Протягом двох хвилин у середині другого тайму одесити не лише дозволили супернику зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Спочатку Голодюк із близької відстані замкнув простріл Фабіньо з правого флангу, а незабаром чергова передача бразильця призвела до того, що Дубко зрізав м'яча у свої ворота. До фінального свистка рахунок більше не змінювався, і «Металіст-1925» бодай на добу вийшов на третє місце в турнірній таблиці.