Хвилина мовчання і розгром у Харкові з голом-красенем: відеоогляди матчів УПЛ

21:28 22 жовтня 2021
Металіст 1925 — Інгулець

У п'ятницю, 22 жовтня, стартував 12-й тур вітчизняної прем'єр-ліги, всі поєдинки якого починаються з хвилини мовчання в пам'ять про футболіста, тренера і телеексперта Сергія Морозова, який помер від наслідків коронавірусу.

Чемпіонат України. 12-й тур

22 жовтня (п'ятниця)

«Десна» (Чернігів) — «Олександрія» — 1:1 (Безбородько, 35 — Третьяков, 28).

Футболісти з Олександрії вийшли на поле стадіону імені Гагаріна в Чернігові в спеціальних футболках з підтримкою своїх одноклубників Кирила Ковальця і Сергія Гриня, які отримали в минулому турі важкі травми.

Горіли підопічні Юрія Гури бажанням порадувати хлопців і результатом, відкривши рахунок в середині першого тайму. Тільки ось «Десна» раніше незмінно забивала «городянам» у семи поєдинках поспіль. Забила зусиллями… колишнього гравця «Олександрії» Безбородька і у восьмому.

Як не билися обидві команди за перемогу до самого фінального свистка, в підсумку піднятися в турнірній таблиці не змогли ні ті, ні інші (до речі, перша в УПЛ нічия «Десни» та «Олександрії»). Більш того, команду Олександра Рябоконя вже випередив «Металіст 1925».

«Металіст 1925» (Харків) — «Інгулець» (Петрове) — 4:0 (Батюшин, 44, Западня, 64, Марлісон, 66, Криськів, 83).

Підопічні Сергія Лавриненка прибули до Харкова, цілих 20 днів залишаючись без ігрової практики (поєдинок минулого туру з «Рухом» був перенесений через спалах коронавірусу у львівському клубі). Проте «Інгулець» в першому таймі виглядав гостріше господарів поля. Тільки ось гості свої моменти не використали, а ось «Металіст 1925» завдяки голу-красеню Батюшина вичавив зі свого чи не єдиного шансу максимум — 1:0.

Після перерви гості зменшили свій запал, а підопічні Валерія Кривенцова навпаки заграли в атаці гостріше, відсвяткувавши завдяки дебютному голу в УПЛ Западні, а ще точним ударам бразильця Марлісона і гравця української «молодіжки» Криськіва першу в історії клубу перемогу з великим рахунком у елітному дивізіоні.