- 19.05 22:28 Які аксесуари взяти на відпочинок: з ними ви почуватиметеся комфортно
- 19.05 22:01 Паштет з незвичайного інгредієнта: просто, дешево та фантастично смачно
- 19.05 21:31 Різ Візерспун відмовляється допомогти колишньому чоловіку: драма у родині триває
- 19.05 21:02 Розкидайте під виноградом навесні: це точно гарантія рекордного врожаю
- 19.05 20:35 Маючи всього два дні вихідних, витратив їх для евакуації тварин з Вовчанська: в бою на Донеччині загинув 21-річний воїн з Харківщини
- 19.05 20:08 Кіш лорен з курятиною і лісовими грибами: цією смакотою точно здивуєте гостей
- 19.05 19:56 Близнюкам — «Королева Кубків», Дівам — «Сонце», а Скорпіонам — «Колесо Фортуни»: Таро-прогноз та поради карт на 20 травня
- 19.05 19:50 Минулого не змінити: Віра Брежнєва висловилася про шлюб та розлучення з Костянтином Меладзе
- 19.05 19:42 Виплачувати одразу щонайменше 50 тисяч гривень: Мінсоцполітики просуває законопроєкт про підтримку народжуваності
- 19.05 19:39 Без Довбика та Миколенка: Ребров назвав склад збірної України на міжнародний турнір у Канаді
- 19.05 19:38 Особлива місія: Вільям і Кейт відправляються у Шотландію, щоб виконати почесне завдання
- 19.05 19:19 Скандал навколо голосування українського журі на Євробаченні-2025: мережа обурена оцінками
Мав буйний характер: король Чарльз зізнався, як називав молодшого сина-неслуха

Король Чарльз, який так і не запросив принца Гаррі та Меган Маркл на святкування Різдва, одного разу розповів, що називав свого молодшого сина іншим ім’ям, коли той пустував у дитинстві, пише видання Express.
До герцога Сассекського, якого няня навіть називала «камікадзе Гаррі» через його буйний характер, іноді звертались, використовуючи справжнє ім’я, дане йому при хрещенні. Так, монарх, бувши не у захваті від витівок молодшого нащадка, називав його Генрі. Це ставалосяо, пояснив король, якщо молодий принц був «дуже, дуже неслухняним».
Принца Гаррі, який останніми роками віддалився від свого батька та брата Вільяма й живе із родиною у США, архієпископ Кентерберійський охрестив принцом Генрі Чарльзом Альбертом Давидом у грудні 1984 року.
Нещодавно принц Гаррі та Меган Маркл звинуватили принца Вільяма у «жахливій зраді».
3107Читайте нас у Facebook