Футболіст збірної України забив диво-гол і став героєм матчу у європейському чемпіонаті

10:29 19 жовтня 2020
Іван Петряк

У рамках 7-го туру чемпіонату Угорщини «Фехервар», за який виступає гравець збірної України Іван Петряк, зустрічався на виїзді з «Гонведом».

Пропустивши перед самою перервою, гості протягом двох хвилин другого тайму змогли не лише відігратися, а й вийти вперед. Причому в обох м'ячах безпосередню участь взяв наш співвітчизник. Спочатку Іван відгукнувся на закидання до штрафного майданчика, уникнувши офсайду, і зручно прострелив на партнера, якому залишалося тільки підставити ногу і переправити м'яч у ворота, а потім сам відзначився чудо-голом, ударом з-за меж штрафного потрапивши точно в дев'ятку.

Щоправда, утримати свою перевагу «Фехервару» не вдалося — матч завершився внічию 2:2. Завдяки цьому результату команда Петряка продовжила свою серію без поразок у нинішньому чемпіонаті (3 перемоги та 3 нічиї), але не змогла наздогнати у таблиці суперника «Динамо» у груповому турнірі Ліги чемпіонів, «Ференцварош» Сергія Реброва, у якого, до того ж, ще й одна гра у запасі.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що шикарний гол де Пени дозволив «Динамо» обіграти на виїзді «Рух».