Від воріт до воріт: в Англії голкіпер забив неймовірний гол

20:02 20 січня 2021
Том Кінг Ньюпорт Каунті

Поєдинок другої англійської ліги (четвертого дивізіону країни) між «Челтенхем Таун» і «Ньюпорт Каунті» запам'ятається вболівальникам, які спостерігали за грою по телебаченню.

На 12-й хвилині, за рахунку 0:0 голкіпер гостей Том Кінг виконував удар від своїх воріт. І пробив з відстані 96 (!) метрів так сильно, що м'яч, пролетівши у повітрі, вдарився об газон перед штрафним майданчиком суперника і, перелетівши голкіпера господарів, опинився у сітці.

Щоправда, у компенсований час до першого тайму сам Кінг не зміг вберегти свої ворота від пропущеного м'яча, і в результаті поєдинок завершився результативною нічиєю — 1:1. Ця втрата очок не дозволила «Ньюпорту» піднятися на вершину турнірної таблиці — маючи дві гри в запасі, команда відстає від лідера «Кембрідж Юнайтед» на один бал.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що воротар збірної України Андрій Лунін забив унікальний гол на тренуванні мадридського «Реала».