Гравця «Славії» побили після матчу Ліги Європи: його звинуватили в расизмі

10:25 19 березня 2021
Рейнджерс - Славія

Грандіозний скандал розгорівся після матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи між шотландським «Рейнджерсом» та чеською «Славією» (0:2).

По ходу матчу в складі господарів був видлучений нападник Кемар Руф, який вийшов на поле шістьма хвилинами раніше. Форвард, намагаючись дістати верховий м'яч, в'їхав ногою в обличчя голкіперу суперника Ондржею Коларжу. Порушник був негайно вилучений з поля, а воротар доставлений до лікарні з ранами на лобі та обличчі. Відео, зізнаємося, не для людей зі слабкими нервами…

А після матчу президент чеського клубу Ярослав Тврдік повідомив на своїй сторінці в Twitter, що захисник його команди Ондржей Кудела був побитий у підтрибунному приміщенні. В результаті через даний інцидент пражани не змогли самостійно залишити стадіон «Айброкс» і довелося викликати поліцію для супроводу.

Прояснив ситуацію головний тренер «Рейнджерс» Стівен Джеррард, який звинуватив гравця суперника в расизмі. «Я злий. Це дуже образливо. У футболі відбувається дуже багато таких речей. Все, що я можу підтвердити, це те, що мій гравець сказав мені, що він піддався расової образи. У мене дуже й дуже тісні відносини з Камара. Я довіряю йому як собі самому, на всі 100%. Інші гравці навколо нього теж чули ці образи. І я, і Глен хочемо розібратися в цьому. Тепер ця ситуація — прерогатива УЄФА. Сподіваюся, що це не будуть замовчувати. Я намагався підізвати Глена під час гри. Планував запитати його, чи хоче він піти з поля. Я би підтримав його, яким би не було його рішення, але гравці залишилися на полі, це було їхнє рішення», — цитує наставника видання BT Sport.

Відзначимо, що «Рейнджерс» догравав матч удев'ятьох (на 73-й хвилині за друге попередження був вилучений ще й захисник господарів Балогун), поступившись з різницею в два м'ячі та вилетівши з розіграшу Ліги Європи.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що футболіст українського клубу прямою ногою «вирубав» суперника в товариському матчі.