Земляк Йовічевича приніс нестримного «Дніпру-1» гостьову перемогу над «Десною»: відеоогляди матчів УПЛ

21:22 20 березня 2021
Десна - Дніпро-1

У суботу, 20 березня, поєдинками в Маріуполі, Чернігові та Полтаві стартувала програма 19-го туру чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 19-й тур

20 березня (субота)

«Десна» (Чернігів) — «Дніпро-1» — 0:2 (Чуже, 45+1, 90+4). Молодіжні склади — 1:2.

Підопічні Ігора Йовічевіча приїхали до Чернігова, де «Десна» вперше у 2021 році приймала суперника, в статусі команди, що не програла після відновлення змагань жодної зустрічі (три перемоги і дві нічиї). А ось хлопці Олександра Рябоконя повернулися в рідне місто після розгрому в столиці від «Шахтаря» (0:4), і, звичайно ж, хотіли реабілітуватися перед своїми вболівальниками.

Першим тайм вийшов бойовим і гострим з боку обох команд, а удача в кінці 45-хвилинки посміхнулася співвітчизнику головного тренера гостей, новачкові «Дніпра-1» Чуже — 0:1.

У другій половині зустрічі господарі поля, ясна річ, посилили натиск на ворота гостей з Дніпра. Але в підсумку жоден з 14 (!) ударів футболістів «Десни» по володіннях голкіпера Юрчука за 90 хвилин так і не увінчався успіхом. Більше того, хорват Чуже в компенсований час оформив «дубль» — 0:2. «Дніпро-1» продовжує фейєрити і вже піднявся з дна таблиці на восьму позицію.

«Ворскла» (Полтава) — «Олімпік» (Донецьк) — 3:0 (Степанюк, 13, 55, Снурніцин, 25, в свої ворота). Молодіжні склади — 3:0.

На стадіоні імени Бутовського в Полтаві зустрілися команди друзів-соперників, знаменитих динамівців Юрія Максимова та Юрія Калитвинцева, під керівництвом котрого «Олімпік» ще не набирав очок.

Не вдалося донеччанам здобути хоча б нічию і в протиборстві з «Ворсклою», яка завдяки впевненій перемозі змогла обійти «Десну» і піднятися в таблиці УПЛ на четверту позицію. А ось програшна серія «Олімпіка» збільшилася до шести (!) матчів.

«Маріуполь» — «Минай» — 0:0. Молодіжні склади — 2:0.

Підопічні Остапа Маркевича відзначили довгоочікуване повернення на рідний стадіон (через реконструкцію футбольного поля маріупольці не грали на арені імені Володимира Бойка з 12 липня минулого року, а з глядачами — і зовсім з 4 березня 2020 го) продовженням серії без перемог в УПЛ до восьми (!) матчів (дві нічиї і шість поразок).

У свою чергу, «Минай» з Мілевським в запасі вперше не пропустив в гостьовому поєдинку прем'єр-ліги і компенсує важкий вояж в Маруіполь (3200 км — туди і назад!) одним здобутим очком.