Вкрадений гол у Роналду, рекорди Модріча та Сантуша: відеоогляди матчів відбору ЧС-2022

8:06 28 березня 2021
Нідерланди - Латвія

У суботу, 27 березня, відбулися чергові матчі відбіркового турніру чемпіонату світу з футболу, фінальну стадію якого з 21 листопада по 18 грудня 2022 року прийматиме Катар.

Група А

Сербія — Португалія — 2:2 (Мітровіч, 46, Костич, 60 — Діогу Жота, 11, 36). На 90+2-й хвилині вилучений Міленкович (Сербія).

Виїзний матч із Сербією став особливим для 66-річного наставника португальців Фернанду Сантуша, який проводив 1000-й поєдинок у своїй кар'єрі. Ось тільки порадувати головного тренера перемогою в такий знаменний день Роналду та компанія не змогли. Виграючи після першого тайму в два м'ячі, піренейці втратили свою перевагу. Щоправда, на останній компенсованій хвилині після удару Роналду м'яч таки перетнув лінію воріт, але арбітри не зарахували гол. Кріштіану в серцях кинув на землю капітанську пов'язку — і був лише «нагороджений» жовтою карткою. Виявляється, без VAR тяжко…

Ірландія — Люксембург — 0:1 (Родрігес, 85).

Форвард київського «Динамо» створив одну з головних сенсацій ігрового дня, принісши скромній збірній Люксембургу перемогу в гостьовому поєдинку з міцними ірландцями.

Турнірне становище: 1. Сербія — 4 очка (2 матчі), 2. Португалія — 4 (2), 3. Люксембург — 3 (1), 4. Азербайджан — 0 (1), 5. Ірландія — 0 (2).

У третьому турі 30 березня в групі відбудуться поєдинки: Азербайджан — Сербія, Люксембург — Португалія.

Група Е

Чехія — Бельгія — 1:1 (Провод, 50 — Лукаку, 60).

Білорусь — Естонія — 4:2 (Лисакович, 44, з пенальті, 84, Кендиш, 64, Савицький, 81 — Аніер, 32, 55). На 77-й хвилині вилучений Ойгус (Естонія).

Турнірне становище: 1. Чехія — 4 очка (2 матчі), 2. Бельгія — 4 (2), 3. Білорусь — 3 (1), 4. Уельс — 0 (1), 5. Естонія — 0 (2).

У третьому турі 30 березня в групі відбудуться поєдинки: Бельгія — Білорусь, Уельс — Чехія.

Група G

Чорногорія — Гібралтар — 4:1 (Бечирай, 25, Шимич, 43, Томашевич, 53, Йоветич, 80 — Стайч, 30, з пенальті).

Норвегія — Туреччина — 0:3 (Туфан, 4, 59, Союнчу, 28). На 80-й хвилині вилучений Торстведт (Норвегія).

Нідерланди — Латвія — 2:0 (Бергхюйс, 32, Л. де Йонг, 69).

Француженка Стефані Фраппар стала першою жінкою-арбітром, яка відсудила матч кваліфікації чемпіонату світу. Варто зазначити, що за весь матч Фраппар зафіксувала лие чотири порушення правил збоку господарів (у гостей — 11 фолів), але при цьому нагородила підопічних Франка де Бура двома попередженнями. А гол Люка де Йонга дозволив Нідерландам стати першою збірною, що забила 300 голів в історії кваліфікаційних раундів на чемпіонати світу.

Турнірне становище: 1. Туреччина — 6 очок, 2. Чорногорія — 6, 3. Нідерланди — 3, 4. Норвегія — 3, 5. Латвія — 0, 6. Гібралтар — 0.

У третьому турі 30 березня в групі відбудуться поєдинки: Гібралтар — Нідерланди, Чорногорія — Норвегія, Туреччина — Латвія.

Група H

Росія — Словенія — 2:1 (Дзюба, 26, 35 — Ілічіч, 36).

Нападник Артем Дзюба завдяки «дублю» у ворота Словенії довів кількість голів за національну команду до 29-ти. Тепер у нього лише на один влучний удар менше, ніж у найкращого бомбардира в історії збірної РФ Олександра Кержакова.

Словаччина — Мальта — 2:2 (Стрелец, 49, Шкріньяр, 53 — Гембін, 16, Сатаріано, 20).

Хорватія — Кіпр — 1:0 (Пашаліч, 40).

Поєдинок проти Кіпру став для Луки Модріча 135-м за національну збірну, що дозволило півзахиснику «Реала» перевершити досягнення, що належало багаторічному капітану донецького «Шахтаря» Даріо Срні.

Турнірне становище: 1. Росія — 6 очок, 2. Словенія — 3, 3. Хорватія — 3, 4. Словаччина — 2, 5. Кіпр — 1, 6. Мальта — 1.

У третьому турі 30 березня в групі відбудуться поєдинки: Кіпр — Словенія, Хорватія — Мальта, Словаччина — Росія.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Златан Ібрагімович результативно повернувся до збірної Швеції .