«Динамо» на 90-й хвилині вирвало перемогу на стадіоні «Олександрії»: відеоогляди матчів чемпіонату України

21:24 4 квітня 2021
Олександрія - Динамо

У неділю, 4 квітня, поєдинками в Ужгороді, Полтаві та Олександрії фінішувала програма чергового туру української футбольної прем'єр-ліги, в семи матчах якого було забито 22 м'ячі.

Чемпіонат України. 20-й тур

4 квітня (неділя)

«Олександрія» — «Динамо» (Київ) — 1:2 (Ситало, 14 — Шапаренко, 35, з пенальті, Родрігес, 90). Молодіжні склади — 1:1.

«Динамо»: Бущан, Миколенко, Забарний, Попов, Кендзьора, Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 83), Буяльський, Караваєв, де Пена (Родрігес, 73), Бесєдін (Гармаш, 88).

На поєдинок в Олександрію «Динамо» прибуло автобусом з відновленим Бесєдіним, але без свого найкращого бомбардира Циганкова, котрий продовжує реабілітацію, і словенця Вербича.

В останніх десяти очних зустрічах в УПЛ підопічні екс-динамівця Володимира Шарана чотири рази відбирали очки у гранда. Непростим для «біло-синіх» вийшло і нинішнє протистояння з «Олександрією» на стадіоні «Ніка», де господарів поля підтримували близько двох з половиною тисяч уболівальників. Вже на 14-й хвилині форвард господарів поля Ситало спрямував м'яч у сітку воріт Бущана.

Щоправда, ще в першому таймі динамівець Шапаренко зрівняв рахунок з пенальті, який призначили після перегляду VAR за гру рукою Мірошниченко.

Після перерви пристрасті розпалилися ще більше, і на 57-й хвилині арбітр Кривушкін показав червону картку наставнику «Олександрії» Шарану, а на 64-й Караваєв, здавалося, вивів гостей вперед. Але після тривалого перегляду VAR взяття воріт відмінили через офсайд у Буяльського. У «Динамо» було ще кілька шансів вирвати перемогу, і на 90-й хвилині Родрігес, котрий вийшов на заміну, приніс «біло-синім» такі бажані три очки. За шість турів до фінішу відрив команди Мірчі Луческу від «Шахтаря», як і раніше, складає сім пунктів.

«Ворскла» (Полтава) — «Шахтар» (Донецьк) — 0:2 (Мораєс, 42, 62). Молодіжні склади — 1:2.

«Шахтар»: Трубін, Додо, Бондар, Кривцов, Сіпріано, Степаненко, Майкон, Патрік (Маркос Антоніо, 90), Соломон (Мудрик, 90), Марлос (Фернандо, 73), Мораєс (Дентіньо, 81).

У минулому сезоні підопічні Луїша Каштру програли в Полтаві (0:1), тому на чергову дуель «Шахтар», що відставав від «Динамо» на сім очок, налаштувався з усією серйозністю (навіть в заявці «оранжево-чорних» на гру не було Хочолави, Матвієнка, Ісмаїлі, Корнієнка, Тете і Коноплянки). І незадовго до перерви гірники, до складу яких після травми повернувся Степаненко, вийшли вперед. Ворота «Ворскли» в день свого 34-річчя вразив форвард збірної України Мораєс, який забив 99-й м'яч у прем'єр-лізі.

А на 62-й хвилині уродженець Бразилії після ще одного виходу один на один з Різником оформив «дубль», і зі 100 голами обігнав у списку найкращих бомбардирів чемпіонатів України екс-динамівця Ярмоленка (більше точних ударів тільки у Андрія Воробея — 105, Євгена Селезньова — 116, Сергія Реброва — 123 і Максима Шацьких — 124).

Дивно, але завжди бойовита і агресивна «Ворскла» в поєдинку проти чемпіона країни програла досить покірно, заробивши за весь матч лише вісім фолів і завдавши в площину воріт Трубіна лише три удари.

На жаль, для півзахисника полтавчан Тілля і гравця оборони господарів поля Пердути поєдинок завершився серйозними травмами. Футболіст збірної Люксембургу в зіткненні зі своїм одноклубником Яворським отримав удар ліктем по обличчю. Тілля забрали з поля на ношах, а потім відвезли на «швидкій» в лікарню, де у нього констатували струс мозку і перелом носа. А для Пердути зустріч завершилася переломом ребра.

«Минай» — «Колос» (Ковалівка) — 0:0. Молодіжні склади — 1:3.

У дебютному поєдинку під керівництвом нового головного тренера Миколи Цимбала закарпатці набрали одне очко, зігравши внічию з «Колосом», який перед цим розгромив «Маріуполь» (4:1) і переміг «Зорю» (1:0).

До речі, перед матчем стало відомо, що 37-річний спортивний директор «Миная» Михайло Кополовець, який зіграв у нинішньому сезоні лише 20 хвилин проти «Динамо», завершив кар'єру футболіста. Нагадаємо, що раніше півзахисник захищав кольори «Карпат», «Говерли», білоруської «Белшини» і аматорського «Айнхайта» з Німеччини.

3 квітня (субота)

«Маріуполь» — «Інгулець» (Петрово) — 4:3 (Бондаренко, 45+3, з пенальті, 46, 60, з пенальті, Стасюк, 67 — Плохотнюк, 52, Коваленко, 53, Шевцов, 88, з пенальті). Молодіжні склади — 1:2.

«Рух» (Львів) — «Зоря» (Луганськ) — 0:2 (Громов, 8, 60). На 82-й хвилині вилучений Іванисеня («Зоря»). Молодіжні склади — 4:1.

«Десна» (Чернігів) — «Олімпік» (Донецьк) — 2:0 (Тотовицький, 44, Безбородько, 69). Молодіжні склади — 1:2.

2 квітня (п'ятниця)

«Дніпро-1» — «Львів» — 5:1 (Чуже, 19, 65, Ігнатенко, 59, Когут, 63, Гонсалвез, 90+3 — Альваро, 71, з пенальті). На 43-й хвилині вилучений Ернест («Львів»). Молодіжні склади — 4:2.