Італійське «прокляття» «Аякса» і голий чоловік в Гранаді: відеоогляди матчів Ліги Європи

7:35 9 квітня 2021
Аякс - Рома

У четвер, 8 квітня, відбулися перші чвертьфінальні поєдинки Ліги Європи, вирішальну зустріч якої в нинішньому сезоні прийме (26 травня) польський Гданськ.

Ліга Європи. ¼ фіналу. Перші матчі

«Гранада» (Іспанія) — «Манчестер Юнайтед» (Англія) — 0:2 (Решфорд, 31, Бруну Фернандеш, 90, з пенальті).

Дебютант єврокубків «Гранада», яка залишила в цьому році за бортом турніру «Наполі» і «Мольде», з іменитим «Манчестер Юнайтед», схоже, не впорається. Принаймні, гостьовий поєдинок підопічні Оле-Гуннара Сульшера завдяки 20-му (!) в сезоні голу Маркуса Решфорда і пенальті у виконанні Бруну Фернандеша впевнено виграли.

До речі, на 6-й хвилині зустрічі на поле стадіону «Лос-Карменес» вибіг повністю голий чоловік з бородою, котрий в чому мати народила розпластався на газоні. Рефері змушений був призупинити гру, поки правоохоронці виводили незваного гостя. Знайшов коли вибігати — трибуни порожні. Хіба що по телевізору показали…

«Аякс» (Нідерланди) — «Рома» (Італія) — 1:2 (Классен, 39 — Пеллегріні, 57, Ібаньєс, 87). На 53-й хвилині Тадич («Аякс») не реалізував пенальті.

У поєдинку на «Йохан Кройфф Арені» зійшлися останні єврокубкові представники Італії та Нідерландів в цьому сезоні, у яких було 14 (!) поспіль перемог в турнірі на двох (10 — у амстердамців і 4 — у римлян).

В Амстердамі перервалася серія «Аякса», який не може зняти «прокляття» домашніх зустрічей з італійськими клубами майже два десятиліття. Після перемоги в грудні 2002-го над… «Ромою» амстердамці не можуть виграти в рідних стінах у представників Апеннінського півострова (навіть пенальті не реалізували!) цілих 11 (!) зустрічей (шість нічиїх і п'ять поразок).

«Арсенал» (Англія) — «Славія» (Чехія) — 1:1 (Пепе, 86 — Голеш, 90+4).

Так уже збіглося, що чемпіон Чехії, який вже вибив з турніру британські «Лестер» і «Рейнджерс», саме на поле «канонірів» зазнав своєї найбільшої поразки в єврокубках, поступившись «Арсеналу» в рамках Ліги чемпіонів-2006/2007 — 0:7.

Не в найсильнішому складі прилетів до Лондона чемпіон Чехії і на цього разу. Мало того, що УЄФА до закінчення розгляду справи відлучив від виступів Онджея Куделу (хлопця, якому інкримінують расистські висловлювання, після гри з «Рейнджерс» побили в підтрибунному приміщенні), так ще тренерський штаб гостей не міг розраховувати на трьох (!) інших центральних захисників.

Проте хлопці зі «Славії» вже вкотре проявили себе міцними турнірними бійцями і на останніх секундах врятували на «Емірейтс» нічию. Тепер «Арсеналу» доведеться гостювати в Празі, де в нинішньому єврокубковому сезоні «Славія» нікому не поступилася.

«Динамо» (Хорватія) — «Вільярреал» (Іспанія) — 0:1 (Морено, 44, з пенальті).

Волею жереба кривдникові київського «Динамо» «Вільярреалу» випало битися в турнірі ще з одним «Динамо» — загребським, яке в 1/8 фіналу сенсаційно здолало «Тоттенхем» з Жозе Моуріньо на чолі.

Щоравда, потопити «Жовту субмарину» (прізвисько іспанського клубу) хорватському гранду, головного тренера якого Зорана Маміча посадили в тюрму, виявилося не до снаги. Принаймні, на рідному «Максимирі».

Другі поєдинки ¼ фіналу Ліги Європи відбудуться 15 квітня.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Баварія» в домашньому матчі з «ПСЖ» перервала 19-матчеву серію без поразок в Лізі чемпіонів.