Голи-красені Миколенка та Сидорчука принесли «Динамо» перемогу над «Дніпром-1»: відеоогляди матчів чемпіонату України

21:22 10 квітня 2021
Динамо - Дніпро

У суботу, 10 квітня, матчами в Києві, Дніпрі та Чернігові стартував 21-й тур чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 21-й тур

«Маріуполь» — «Шахтар» (Донецьк) — 0:3 (Мораес, 35, 78, з пенальті, Соломон, 37). Молодіжні склади — 1: 1.

«Шахтар»: Трубін, Додо, Кривцов, Бондар, Сіпріано, Майкон (Маркос Антоніо, 46), Степаненко (Судаков, 46), Алан Патрік (Дентіньо, 76), Тете (Фернандо, 76), Мораес, Соломон (Мудрик, 70).

«Маріуполь» не зміг розраховувати в поєдинку «гірниками» відразу на 13 (!) Футболістів основного складу — 12 гравців, орендованих якраз у «Шахтаря», і дискваліфікованого Мишнева. Не дивно, що особливо протиставити «старшому братові» в донбаському «дербі» приазовці не змогли.

У підсумку за тотальної переваги номінальних гостей підопічні Остапа Маркевича протрималися перші півгодини, а потім протягом трьох хвилин пропустили двічі і позбавили матч будь-якої інтриги. Спочатку Мораес накрутив кількох захисників у штрафному і пробив точно у верхній кут, а потім Соломон підкрученим ударом поцілив у дальній кут, знову змусивши капітулювати голкіпера «Маріуполя».

Після перерви «гірники» продовжили «топтати» суперника. Особливо не щастило з завершальним ударом Тете: то воротар парирує удар бразильця в кут, то не дозволить розстріляти порожні ворота, то ворота приазовців врятує штанга. У підсумку «Шахтар» свій третій м'яч забив, і зробив це з пенальті, заробленого Додо, — Мораес впевнено реалізував 11-метровий, оформивши «дубль» у матчі.

«Динамо» (Київ) — «Дніпро-1» — 2:0 (Миколенко, 58, Сидорчук, 67). На 61-й хвилині вилучений Довбік («Дніпро-1»). Молодіжні склади — 3:0.

Тренери обох команд зіткнулися з серйозними кадровими проблемами перед очним поєдинком. У дніпрян, які грали на виїзді … на рідному стадіоні (нагадаємо, матч першого кола за домовленістю суперників пройшов в Києві), не змогли зіграти Пихаленок, котрий переніс операцію з видалення апендикса, і дискваліфікований Адамюк. Що стосується динамівців, то Мірча Луческу не міг розраховувати на лідера команди Циганкова, який поки не може відновитися від м'язової травми, і які відбували дискваліфікацію захисників Попова і Кендзьору.

Перший тайм пройшов фактично без моментів, а ось незабаром після перерви «біло-сині» добилися свого, забивши такий необхідний гол. Де Піна виконав навіс з кутового, і набіг Миколенко пробив зльоту, замкнувши дальню штангу — 1: 0.

Буквально через пару хвилин до всіх проблем «Дніпра-1» додалася ще одна. Довбік, який отримав в першому таймі жовту картку за відмашку від Миколенко, на цей раз відмахнувся від Забарна і залишив свою команду в меншості. А фактично всі питання про переможця «Динамо» зняло на 68-й хвилині, коли голкіпер парирував удар Родрігеса з меж штрафного, а зреагувала на добивання Сидорчук (капітан «біло-синіх», до слова, пропустить наступний тур, в якому «Динамо» зустрінеться з «Шахтарем», через дискваліфікацію) з лінії штрафного акуратно поклав м'яч в кут — 2: 0.

Таким чином, «Динамо» продовжило свою безпрограшну серію в чемпіонаті до 12 матчів і зберігає комфортний відрив від «Шахтаря» в сім очок. А ось для «Дніпра-1», навпаки, перервалася комфортна серія з семи матчів без поразок, завдяки якій підопічні Ігор Йовічевіч піднялися в середину турнірної таблиці.