«Зоря» у видовищному поєдинку впевнено обіграла «Інгулець»: відеоогляди матчів чемпіонату України

21:22 11 квітня 2021
Зоря — Інгулець

У неділю, 11 квітня, чотирма матчами у Кропивницькому, Полтаві, Львові та Ковалівці завершується ігрова програма 21-го туру чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 21-й тур

11 квітня (неділя)

«Зоря» (Луганськ) — «Інгулець» (Петрово) — 2:0 (Юрченко, 51, Жуніор, 66). Молодіжні склади — 4:0.

Новачок УПЛ, «Інгулець» із Петрового, відчув смак перемог у вищому дивізіоні, здобувши дві поспіль перемоги над «Минаєм» та «Олександрією», тому і на поєдинок із луганською «Зорею», що рветься до «бронзи», команда Сергія Лавриненка налаштовувалася відповідним чином. Тим паче, поєдинок, незважаючи на гостьовий статус для петровчан, проходив на рідному для них стадіоні у Кропивницькому.

Втім, клас гравців «Зорі» виявився вищим. І якщо в першому таймі зі створених моментів підопічні Віктора Скрипника не змогли нічого вичавити (в одному з епізодів номінальних гостей врятувала штанга), то після перерви спочатку Юрченко, а потім Жуніор добули для луганчан заслужену перемогу, яка дозволила їм повернутися на третє місце в турнірній таблиці.

«Ворскла» (Полтава) — «Львів» — 2:1 (Кане, 47, Кулач, 51 — Довгий, 72). На 15-й хвилині Альваро («Львів») не реалізував пенальті. Молодіжні склади — 5:2.

Поєдинок з одним з аутсайдерів складався для «Ворскли» непросто. Вже на 15-й хвилині після того, як Якубу послизнувся в своїй штрафній і збив суперника, в ворота полтавчан був призначений пенальті, але Різник вгадав напрямок удару і врятував свою команду. До перерви гості мали ще кілька моментів для того, щоб відкрити рахунок, але м'ячі влетіли у їхні ворота в дебюті другого тайму. Спочатку Кані точно пробив з меж штрафного, а незабаром також з близької відстані відзначився Кулач, що дозволило форварду наздогнати в списку бомбардирів динамівця Віктора Циганкова. Львів'яни не здавалися і зусиллями Довгого, який замкнув подачу на дальню штангу, скоротили відставання в рахунку, але на більше у підопічних Анатолія Безсмертного сил і майстерності не вистачило.

10 квітня (субота)

«Динамо» (Київ) — «Дніпро-1» — 2:0 (Миколенко, 58, Сидорчук, 67). На 61-й хвилині вилучений Довбик («Дніпро-1»). Молодіжні склади — 3:0.

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Забарний, Сирота, Миколенко (Сідклей, 86), Сидорчук, Караваєв, Шапаренко (Шепелєв, 59), Буяльський, де Пена (Родрігес, 59), Бєсєдін (Супряга, 72).

«Маріуполь» — «Шахтар» (Донецьк) — 0:3 (Мораес, 35, 78, з пенальті, Соломон, 37). Молодіжні склади — 1:1.

«Шахтар»: Трубін, Додо, Кривцов, Бондар, Сіпріано, Майкон (Маркос Антоніо, 46), Степаненко (Судаков, 46), Алан Патрик (Дентіньо, 76), Тете (Фернандо, 76), Мораес, Соломон (Мудрик, 70).

«Десна» (Чернігів) — «Олександрія» — 4:1 (Імереков, 33, Тотовицький, 54, 90+2, Гуцуляк, 78 — Ковалець, 29). Молодіжні склади — 0:1.