«Ще не вмерла»: українці тріумфували на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві

19:50 11 квітня 2021
Українська важка атлетика

У Москві завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики. За підсумками дев'яти змагальних днів, протягом яких були розіграні 20 комплектів нагород у чоловіків та жінок, найкращий результат показали українські спортсмени.

Загалом наші співвітчизники завоювали 17 медалей на першості — 10 золотих, 3 срібних та 4 бронзові. Якщо ж говорити лише про «великі» нагороди, які присуджуються за сумою балів у поштовху та ривку, то в українців шість нагород: чотири золоті, а також по одній срібній та бронзовій.

Нагадаємо, що абсолютними чемпіонками Європи стали Каміла Конотоп (вагова категорія до 55 кг) та Ірина Деха (до 76 кг), в ривку та за сумою тріумфувала Аліна Марущак (до 81 кг), а Дмитру Чумаку (до 109 кг) не було рівних у поштовху та за сумою.

Потрійним «сріблом» (у ривку, поштовху та за сумою) поповнила скарбничку української команди Анастасія Лисенко (понад 87 кг), а «бронзу» завоювали Дмитро Вороновський в поштовху та за сумою (до 55 кг), Ангеліна Ломачинська в ривку (до 45 кг) та Аліна Марущак у поштовху (до 81 кг).

Додамо, що друге місце в медальному заліку посіла Болгарія (3 «золота», 3 «срібла» та 1 «бронза»), третьою стала команда Вірменії (2 «золота», 2 «срібла», 4 «бронзи»).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що помер знаменитий важкоатлет, олімпійський чемпіон Юрій Власов, який був кумиром для Арнольда Шварценеггера.