Екс-воротарю «Манчестер Юнайтед» забили ударом головою майже з 40 метрів: відео голу-курйозу

20:21 12 квітня 2021
Рорі Доннеллі

Мало чим, здавалося, примітний матч чергового туру першості Північної Ірландії з футболу між 23-разовим чемпіоном країни «Глентораном» і «Данганнон Свіфтс» опинився в центрі уваги британських ЗМІ. І справа навіть не в самому поєдинку, а в голі-красені, який вже на 4-й хвилині зустрічі забив форвард господарів поля Рорі Доннеллі в ворота колишнього голкіпера «Манчестер Юнайтед» (а ще «Вест Хем», «Рейнджерс», «Оденсе» та «Олімпіакоса») Роя Керролла, повідомляє The Sun.

Під час атаки господарів поля 43-річний екс-чемпіон Англії та Греції Керролл на досвіді вибіг за межі штрафного майданчика і головою вибив м'яч подалі від своїх володінь, здавалося, розрядивши обстановку. Але, на жаль для досвідченого стража воріт і його команди, на шляху м'яча опинився височенний нападник «Гленторана» Донеллі, який точним ударом головою майже з 40 метрів вразив «рамку», яку залишили без догляду.

«Голова молотка», — жартома підписав в Twitter відео з голом Рорі Доннеллі.

До речі, в довгій професіональній кар'єрі екс-голкіпера збірної Північної Ірландії Керролла всяке траплялося. Досить згадати його ляп в поєдинку англійської прем'єр-ліги «Тотенхем» — «Манчестер Юнайтед» в 2005-му. Тоді після удару Педру Мендеша практично з центра поля воротар настільки невдало зловив м'яч, що той прошмигнув за лінію воріт. Щоправда, того гола, на обурення гравців і вболівальників «Тотенхема», «сліпі» судді не зарахували, але осад, як то кажуть, залишився.

Що ж стосується поєдинку «Гленторан» — «Данганнон Свіфтс», то 29-річний Доннеллі в першому таймі забив у ворота гостей ще один м'яч, і белфастці в підсумку здолали аутсайдера ліги — 2:0.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що в Аргентині футболіст забив дебютний м'яч у кар'єрі феноменальним ударом «ножицями».