В НХЛ хокеїст відзначився суперголом, пройшовши з шайбою через увесь майданчик

12:09 13 квітня 2021
Патрік Лайне

Справжньою окрасою поєдинку регулярного чемпіонату НХЛ стала шайба, яку закинув фінський форвард «Коламбус Блю Джекетс» Патрік Лайне в ворота «Чикаго Блекхокс».

В середині третього періоду за рахунку 3:2 на користь суперника 22-річний фінський бомбардир заволодів шайбою біля своїх воріт і, пройшовши через увесь майданчик (попутно обігравши чи не всю команду суперника!), вразив ворота «Чикаго». Шикарний гол!

Успіх віце-чемпіона світу в складі збірної Фінляндії дозволив його команді перевести гру в овертайм (раніше Патрік закинув ще одну шайбу), в якому «Коламбус» все ж поступився опоненту — 3:4.

Додамо, що в 35 зіграних поєдинках сезону Лайне закинув 12 шайб і набрав 20 очок.

До речі, в 2018 році фінський талант, ще виступаючи за «Вініпег», вразив ворота «Сент-Луїса» п'ять (!) разів.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що російського воротаря НХЛ Іллю Самсонова відправили в нокаут на 20-й секунді матчу.