Свої ворота ближче: футболіст позбавив команду перемоги диким автоголом з 35 метрів

16:12 17 квітня 2021
Джош Карсон

До матчу за участю скромного північноірландського «Гленторана», якого свого часу без проблем вибила з Ліги Європи «Ворскла», знову прикута увага британських ЗМІ.

У минулому турі чемпіонату країни футболіст команди з Белфаста Рорі Доннеллі забив гол-красень ударом головою майже з 40 метрів. Цього разу в поєдинку проти «Гленторана» «відзначився» гравець «Колрейна» Джош Карсон (на фото), який вразив ударом з 35 метрів… власні ворота, повідомляє The Sun.

У домашньому поєдинку проти головного конкурента в боротьбі за звання віце-чемпіона країни «Гленторан» за 15 хвилин до фінального свистка програвав — 1:2, але в одному з епізодів на 77-й хвилині 27-річний півзахисник гостей настільки завзято намагався перешкодити суперникові заволодіти м'ячем, що диким «самострілом» позбавив свою команду перемоги (до речі, в чужі ворота Карсон в нинішньому сезоні ще не забивав).

«Найкращий автогол, який я коли-небудь бачив», — заявив в телеефірі коментатор матчу.

Додамо, що після результативної нічиєї «Колрейн» з 58 очками йде в чемпіонаті Північної Ірландії другим (дев'ять очок відставання від «Лінфілда»), а «Гленторан» з 56 пунктами і грою в запасі — третім.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що воротар «Гленторана» забив гол прямим ударом зі штрафного зі своєї половини поля.