«Олімпік» перервав серію поразок при екс-тренері збірної України: відеоогляди матчів УПЛ

21:22 18 квітня 2021
Маріуполь — Олімпік

У неділю, 18 квітня, матчами у Кропивницькому, Харкові та Ковалівці завершилася програма 22-го тур української прем'єр-ліги. Слідом за лідерами стосунки на футбольному полі з'ясовували аутсайдери, й боротьба була не менш захоплюючою.

Чемпіонат України. 22-й тур

18 квітня (неділя)

«Інгулець» (Петрово) — «Рух» (Львів) — 0:0. На 33-й хвилині Климчук («Рух») не реалізував пенальті. Молодіжні склади — 1:5.

З перших хвилин поєдинку в Кропивницькому команди почали створювати моменти біля обох воріт, які благополучно не реалізовували. Найбільш реальна можливість відкрити рахунок була в середині першого тайму в півзахисника «Руху» Клімчука, але футболіст, який проводив 50-й матч у вищому вітчизняному дивізіоні, не зміг поцілити в рамку воріт з 11-метрової позначки. У підсумку поєдинок так і завершився нульовою нічиєю.

«Маріуполь» — «Олімпік» (Донецьк) — 1:1 (Кулаков, 5 — Нкенг, 26, з пенальті). Молодіжні склади — 1:0.

Уже в дебюті зустрічі «Маріуполь» відкрив рахунок, тим самим продовживши серію «Олімпіка» з пропущеними м'ячами до 18 матчів. Донецький клуб, який мав шість поспіль поразок у чемпіонаті й жодного разу ще не набирав очки під керівництвом екс-наставника збірної України Юрія Калитвинцева, все ж зміг відігратися в середині першого тайму після того, як Нкенг впевнено реалізував пенальті. До завершення поєдинку близькими до того, щоб вирвати перемогу, були обидві команди, але рахунок на табло більше не змінювався.

«Колос» (Ковалівка) — «Дніпро-1» (Дніпро) — 1:1 (Мілько, 27 — Чуже, 43). Молодіжні склади — 6:4.

Захопивши ініціативу з перших хвилин, «Колос» у середині тайму відкрив рахунок, коли Мілько вдало зіграв на добиванні після того, як голкіпер парирував удар Лисенка головою. Втім, втримати мінімальну перевагу до перерви господарям не вдалося — після подачі з кутового захисники не змогли накрити Чуже, який вдало замкнув дальню стійку. У другому таймі «Колос» раз по раз створював моменти, але голкіпер дніпрян Юрчук більше не дозволив м'ячу залетіти до сітки своїх воріт. У підсумку — результативна нічия, яка дозволила «Колосу» повторити свій рекорд без поразок у вищому дивізіоні, який нараховує шість матчів.

17 квітня (субота)

«Шахтар» (Донецьк) — «Динамо» (Київ) — 0:1 (де Пена, 34, з пенальті). Молодіжні склади — 0:2.

«Шахтар»: Трубін, Додо, Бондар, Кривцов, Матвієнко, Степаненко, Майкон (Судаков, 82), Маркос Антоніо (Тете, 46), Соломон (Фернандо, 64), Марлос (Дентіньо, 71), Мораес.

«Динамо»: Бущан, Миколенко, Караваєв (Циганков, 74), Забарний, Кендзьора, Шепелев, Андрієвський (Шапаренко, 71), де Пена (Родрігес, 70), Буяльський (Гармаш, 80), Бесєдін.

«Ворскла» (Полтава) — «Зоря» (Луганськ) — 4:2 (Степанюк, 8, Кулач, 24, 33, 49 — Тілль, 79, в свої ворота, Фаворов, 90+3). Молодіжні склади — 2:1.

«Минай» — «Десна» (Чернігів) — 3:1 (Нурієв, 23, з пенальті, 39, Піняшко, 50 — Імереков, 56). Молодіжні склади — 2:0.

16 квітня (п'ятниця)

«Львів» — «Олександрія» — 3:1 (Ернест, 39, Білик, 43, у свої ворота, Нич, 55 — Устименко, 30). Молодіжні склади — 0:2.