«Львів» з курйозним автоголом виграв у команди Мілевського битву аутсайдерів УПЛ: відеоогляд матчу

15:54 21 квітня 2021
Львів — Минай

У середу, 21 квітня, в присутності уболівальників на стадіоні «Авангард» у Луцьку відбувся перенесений поєдинок аутсайдерів української футбольної прем'єр-ліги.

Чемпіонат України. Перенесений матч 1-го туру

«Львів» — «Минай» — 1:0 (Маємбе, 39, в свої ворота). Молодіжні склади — 6:0.

Зустріч суперників повинна була відбутися ще в серпні 2020-го, але була перенесена через спалах коронавируса в таборі львівського клубу. З тих пір львів'яни встигли відправити у відставку двох головних тренерів — Георгія Цецадзе і Віталія Шумського, призначивши Анатолія Безсмертного, а «Минай» поміняв на тренерському містку Василя Кобіна на Миколу Цимбала (як відомо, в лютому 2021-го «Львів» здолав новачка УПЛ «Минай» в матчі другого кола — 2:1).

Перед очною дуеллю клуби, що борються за виживання в прем'єр-лізі, несподівано відсвяткували перемоги в поєдинках з претендентами на високі місця: «Львів» взяв верх над «Олександрією» (3:1), а «Минай» зіпсував настрій «Десні» (3:1) .

У матчі в Луцьку Фортуна посміхнулася львів'янам, які повели в рахунку в кінці першого тайму: після подачі кутового Довгий пробив головою в штангу, після чого м'яч від замбійського легіонера закарпатців Маємбе опинився в сітці.

Після перерви команда Мілевського (екс-форвард «Динамо» вийшов на заміну на 78-й хвилині) намагалася виправити ситуацію, але в гострій з обох боків грі хлопці Безсмертного все ж зберегли дуже важливі три очки, здобувши третю поспіль домашню перемогу.

14. «Рух» — 17 (21).

Бомбардири: 13 м'ячів — Владислав Кулач («Ворскла»); 10 — Віктор Циганков («Динамо»), Анатолій Нурієв («Минай»); 9 — Захедітабар Шахаб («Олімпік» / «Зоря»), Андрій Тотовицький («Десна»); 8 — Олександр Гладкий («Зоря»), Манор Соломон («Шахтар»); 7 — Пилип Будковський («Десна»), Артем Бондаренко («Маріуполь»); 6 — Младен Бартулович («Інгулець»), Руслан Степанюк («Ворскла»), Артем Громов («Зоря»), Жуніор Мораєс («Шахтар»).

Нагадаємо, що в рамках 23-го туру УПЛ, за підсумками якого команда Мірчі Луческу може оформити чемпіонський титул, зіграють: «Маріуполь» — «Рух» (23 квітня), «Колос» — «Ворскла», «Дніпро-1» — «Минай», «Львів» — «Десна» (24 квітня), «Зоря» — «Олімпік», «Олександрія» — «Шахтар», «Динамо» — «Інгулець» (25 квітня).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, де дивитися в прямому ефірі півфінальні матчі Кубка України «Агробізнес» — «Динамо» і «Олександрія» — «Зоря».