Форвард «Руху» Борячук у день народження «поховав» свою колишню команду: відеоогляд матчу

20:59 23 квітня 2021
Маріуполь — Рух

У п'ятницю, 23 квітня, матчем у Харкові стартував 23-й тур чемпіонату України.

Чемпіонат України. 23-й тур

23 квітня (п'ятниця)

«Маріуполь» — «Рух» (Львів) — 0:3 (Климчук, 67, з пенальті, Борячук, 76, Руніч, 89). На 66-й хвилині вилучений Чоботенко («Маріуполь»). Молодіжні склади — 3:3.

На місцевому ОСК «Металіст», де проводить домашні матчі «Маріуполь», оскільки не готова домашня арена, приазовці зустрічалися із львівським «Рухом», який перед звітним туром посідав останнє місце.

Перший тайм вийшов досить нудним і голів не подарував, а ось після перерви стало куди веселіше. На 66-й хвилині номінальні господарі залишилися в меншості, коли Чоботенко збив Борячука, котрий тікав до воріт, і Климчук упевнено реалізував пенальті. Маючи на одного гравця більше, львів'яни забили ще двічі. Спочатку Борячук, який відзначав 25-й день народження, головою розстріляв голкіпера з близької відстані, а крапку в поєдинку поставив Руніч, який замкнув простріл з лівого флангу.

Таким чином, «Рух» продовжив свою серію без пропущених м'ячів у чемпіонаті до 280 хвилин та залишив останнє місце в турнірній таблиці. Кінцівка чемпіонату обіцяє бути захоплюючою в боротьбі за збереження прописки в еліті.

14. «Минай» — 18 (22);

Бомбардири: 13 м'ячів — Владислав Кулач («Ворскла»); 10 — Віктор Циганков («Динамо»), Анатолій Нурієв («Минай»); 9 — Захедітабар Шахаб («Олімпік» / «Зоря»), Андрій Тотовицький («Десна»); 8 — Олександр Гладкий («Зоря»), Манор Соломон («Шахтар»); 7 — Пилип Будківський («Десна»), Артем Бондаренко («Маріуполь»); 6 — Младен Бартулович («Інгулець»), Руслан Степанюк («Ворскла»), Артем Громов («Зоря»), Жуніор Мораєс («Шахтар»).

Також у рамках 23-го туру будуть зіграні такі матчі: «Колос» — «Ворскла», «Дніпро-1» — «Минай», «Львів» — «Десна» (24 квітня), «Зоря» — «Олімпік», «Олександрія» — «Шахтар», «Динамо» — «Інгулець» (25 квітня).

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, де дивитися в прямому ефірі матч «Динамо» — «Інгулець» у рамках чемпіонату України.