«Ворскла» розгромлена в Ковалівці фартовим для себе «Колосом»: відеоогляди матчів УПЛ

21:24 24 квітня 2021
Колос — Ворскла

У суботу, 24 квітня, поєдинками в Ковалівці, Дніпрі та Львові продовжилися баталії чергового туру вітчизняної футбольної прем'єр-ліги. Поки командам не до компромісів: жоден з чотирьох матчів, що відбулися, не закінчився нічиєю.

Чемпіонат України. 23-й тур

24 квітня (субота)

«Колос» (Ковалівка) — «Ворскла» (Полтава) — 3:0 (Костишин, 47, Чурко, 66, Смирний, 88). На 66-й хвилині Чурко («Колос») не реалізувал пенальті. Молодіжні склади — 3:0.

До нинішнього протистояння команд Руслана Костишина та Юрія Максимова в Ковалівці «Колос» не тільки програв «Ворсклі» всі три поєдинки в УПЛ, але і жодного разу при цьому не вразив ворота полтавчан (різниця мʼячів — 0:7). То ж стимул перервати неприємну для себе традицію (а ще наздогнати «біло-зелених» у турнірній таблиці) у гравців «Колоса» був ще той. Втім, і полтавчани, які продовжують боротьбу за «бронзу» чемпіонату, не збиралися покидати село у Київській області ні з чим.

У підсумку перший тайм завершився «всуху», а ось після перерви господарі поля таки зняли полтавське «прокляття» — і забили (тричі!), і перемогли, наздогнавши команду Юрія Максимова в турнірній таблиці.

«Дніпро-1» — «Минай» — 3:0 (Довбик, 28, Булеца, 32, Чуже, 44, з пенальті). На 18-й хвилині Довбик («Дніпро-1») не реалізував пенальті. Молодіжні склади — 4:1.

Аутсайдера із Закарпаття на «Дніпро-Арені» екзаменувала команда, яка в 2021 році програла лише один матч, та й той — «Динамо». Хоча саме на полі «Минаю» ще до приходу на тренерський місток хорвата Ігора Йовічевіча дніпровці зазнали однієї з дев'яти своїх невдач у першій частині сезону (2:3).

Господарі поля могли вийти вперед вже на 18-й хвилині зустрічі, але форвард Довбик не зміг реалізувати пенальті, спрямувавши м'яч повз ворота. Втім, вже через 10 хвилин нападник збірної України виправився, вразивши ворота Поповича після сольного проходу. А незабаром чемпіон світу U20 Булеца подвоїв перевагу «Дніпра 1», і «Минаю» з Мілевським в стартовому складі вже був час вивішувати білий прапор. Так підопічні Цимбала і вчинили, встигнувши, щоправда, пропустити третій м'яч від хорвата Чуже, який реалізував пенальті.

«Львів» — «Десна» (Чернігів) — 1:0 (Ренан, 44). На 70-й хвилині Гуцуляк («Десна») не реалізував пенальті, а на 90+3-й — вилучений Якимець («Львів»). Молодіжні склади — 2:2.

Схоже, боси львівського клубу нарешті вгадали з призначенням головного тренера, зупинивши свій вибір на екс-футболістові «Динамо» Анатолії Безсмертному. За керівництва 52-річного фахівця, здавалося, безнадійний аутсайдер прем'єр-ліги почав досить стабільно набирати очки, піднявшись в турнірній таблиці на 9-е місце і значно підвищивши свої шанси на збереження місця в елітному дивізіоні.

Після перемог над «Шахтарем», «Олександрією» і «Минаєм» львів'яни завдяки точному удару бразильця Ренана і пенальті, який не реалізував форвард гостей Гуцуляк, несподівано обіграли ще одну команду з групи лідерів — «Десну», яка, нагадаємо, в минулим турі поступилася іншому аутсайдеру — «Минаю».

23 квітня (п'ятниця)

«Маріуполь» — «Рух» (Львів) — 0:3 (Климчук, 67, з пенальті, Борячук, 76, Рунич, 89). На 66-й хвилині вилучено Чоботенка («Маріуполь»). Молодіжні склади — 3:3.