Калитвинцев здобув першу перемогу на чолі «Олімпіка» — постраждала «Зоря»: відеоогляди матчів УПЛ

20:52 28 квітня 2021
Олімпік — Зоря

У середу, 28 квітня, в Чернігові та Львові відбулися перенесені поєдинки 10-го і 18-го турів вітчизняної прем'єр-ліги, після яких усім без винятку клубам залишилося провести в турнірі по три зустрічі.

Чемпіонат України. Перенесені матчі

28 квітня (середа)

«Олімпік» (Донецьк) — «Зоря» (Луганськ) — 2:1 (Бабенко, 53, Тейшейра, 71 — Сайядманеш, 90+2). На 31-й хвилині вилучений Василь («Зоря»). Молодіжні склади — 2:1.

Волею календаря підопічні Юрія Калитвинцева та Віктора Скрипника зійшлися в очній дуелі в прем'єр-лізі вдруге за останні чотири дні. Минулої суботи битву в Запоріжжі виграла «Зоря» — 2:1. Цього разу донецько-луганське протистояння прийняв стадіон імені Юрія Гагаріна в Чернігові.

Справи «Зорі» не склалися з самого початку, коли рефері Балакін скасував гол Громова. А на 31-й хвилині луганчани і зовсім залишилися в меншості. Боснійський голкіпер гостей Василь, намагаючись вибити м'яч за межами штрафного майданчика, нехай і не навмисне, але все ж завдав серйозної травми (подвійний перелом!) форварду Каргбо, котрий до того перебував у… явному офсайді, і після перегляду арбітром VAR отримав пряму червону картку.

Незабаром після перерви донеччани зусиллями Бабенка «розіграли зайвого», а на 71-й хвилині Тейшейра подвоїв перевагу номінальних господарів поля. Гол іранця Сайядманеша у компенсований час вже нічого не вирішував. Юрій Калитвинцев нарешті відсвяткував першу перемогу на чолі «Олімпіка» (після семи поразок і нічиєї), а от «Зоря» втратила шанс наблизитися до «Шахтаря» на відстань одного очка і продовжити боротьбу не лише за «срібло» УПЛ, але і за путівку до кваліфікації Ліги чемпіонів. Тепер і «бронза» чемпіонату України у луганчан під загрозою.

«Не можна так знущатися над нами від матчу до матчу», — зауважив після фінального свистка головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник, котрого розлютило упереджене, на його погляд, суддівство.

«Львів» — «Рух» (Львів) — 1:1 (Ернест, 33 — Кондраков, 54, з пенальті). На 57-й хвилині вилучений Міхобі («Львів»).

Дербі зібрало на «Арені Львів» декілька тисяч уболівальників. У першому таймі команда Анатолія Безсмертного зусиллями форварда з Гани Ернеста (до речі, екс-гравця «Руха») зробила крок до того, щоб продовжити свою сенсаційну триматчеву переможну серію в прем'єр-лізі.

Але після перерви на «Львів» очікувало ще те випробування. Спочатку «Рух», що бореться за порятунок, з пенальті зрівняв рахунок, а незабаром після вилучення у суперника француза Міхобі команда Івана Федика отримала чисельну перевагу. В підсумку в грі 11 на 10 «Львів» встояв, практично забезпечивши собі місце в елітному дивізіоні.