«Шахтар» в останньому матчі Луїша Каштру обіграв «Інгулець»: відеоогляди матчів чемпіонату України

19:01 9 травня 2021
Шахтар — Інгулець

У неділю, 9 травня, завершився чемпіонат України сезону-2020/2021.

Чемпіонат України. 26-й тур

9 травня (неділя)

«Шахтар» (Донецьк) — «Інгулець» (Петрове) — 1:0 (Тете, 16). Молодіжні склади — 3:1.

«Шахтар»: Трубін, Додо, Вітао, Матвієнко, Болбат (Корнієнко, 77), Майкон (Мудрик, 84), Алан Патрік, Судаков (Маркос Антоніо, 66), Тете (Фернандо, 77), Соломон, Дентіньо (В'юнник, 65).

Напередодні завершального поєдинку сезону керівництво «Шахтаря» повідомило головному тренеру клубу португальцю Луїшу Каштру, що контракт із ним не буде продовжено, і матч з «Інгульцем» стане останнім для «гірників» під його керівництвом. Після гри португалець підтвердив, що залишає «Шахтар».

Футболісти та тренерський штаб приїхали на НСК «Олімпійський» на ретроавтобусі зразка 1973 року, що було приурочено до 85-річчя, яке клуб святкує в нинішньому році. «Відмінна ідея з автобусом! Ми ніби повернулися в романтичне минуле. „Шахтар“ шанує своє минуле та любить дивувати вболівальників незвичайними історіями, особливо до таких дат, як 85-річчя клубу», — поділився емоціями захисник «Шахтаря» Сергій Кривцов.

Зарядившись позитивними емоціями, «гірники» відкрили рахунок уже на 16-й хвилині, коли Тете втік до воріт зі своєї половини поля, поклав на газон у штрафному майданчику воротаря та захисника, після чого закотив м'яча в порожні ворота. У підсумку, особливо не напружуючись, номінальні господарі довели матч до перемоги, яка, щоправда, турнірного значення не мала.

«Дніпро-1» — «Рух» (Львів) — 1:1 (Чуже, 60 — Кондраков, 90+6, з пенальті). Молодіжні склади — 0:0.

«Дніпро-1» відкрив рахунок завдяки влучному удару хорвата Маріо Чуже в середині другого тайму. Примітно, що легіонер приєднався до команди лише під час зимової паузи, і за 12 матчів у прем'єр-лізі забив сім м'ячів, ставши найкращим бомбардиром дніпрян у нинішньому сезоні. Втім, на шостій (!) компенсованій хвилині гості заробили пенальті й успішно реалізував його, тим самим позбавивши підопічних Ігора Йовичевича перемоги.

«Львів» — «Олімпік» (Донецьк) — 1:1 (Ренан, 28 — Хамелюк, 86). На 28-й хвилині Чір'як («Львів») не реалізував пенальті. Молодіжні склади — 0:2.

«Львів», відкривши рахунок у середині першого тайму, не зміг втримати мінімальну перевагу. А донецький клуб набрав перше очко після зміни головного тренера та зберіг місце в елітному дивізіоні.

«Колос» (Ковалівка) — «Динамо» (Київ) — 0:3 (Гармаш, 45, Шапаренко, 57, Миколенко, 65). Молодіжні склади — 1:4.

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко (Дуелунд, 82), Караваєв (Циганков, 59), Гармаш (Лєднєв, 72), Родрігес (Сідклей, 72), Бєсєдін (Ванат, 82) .

«Маріуполь» — «Десна» (Чернігів) — 4:1 (Очеретько, 61, Сікан, 63, 78, Бондаренко, 87 — Конопля, 44). На 62-й хвилині вилучений Домбровський («Десна»). Молодіжні склади — 5:0.

«Зоря» (Луганськ) — «Олександрія» — 2:1 (Гладкий, 63, Алефіренко, 73 — Вантух, 86). На 41-й хвилині Гречишкін («Олександрія») не реалізував пенальті. Молодіжні склади — 1:6.

«Минай» — «Ворскла» (Полтава) — 1:2 (Хахльов, 7, з пенальті — Кане, 14, Кулач, 41, з пенальті). Молодіжні склади — 1:2.