Фатальні 3:3: «Барселона» з голеадором Мессі вибула з чемпіонських перегонів в Іспанії

9:31 12 травня 2021
Леванте — Барселона

26-разовий чемпіон Іспанії «Барселона», яка здобула Кубок країни, практично попрощалася з шансами на здобуття в нинішньому сезоні золотих медалей Ла Ліги. У поєдинку 35-го туру Ліонель Мессі і компанія вигравали на полі «Леванте» — 2:0 і 3:2, але в підсумку поплатилися за своє піжонство, втративши надважливі два очки — 3:3 (Мелеро, 57, Моралес, 59, Леон, 83 — Мессі, 25, Лопес, 34, Дембеле, 64).

29-й в сезоні гол найкращого бомбардира турніру Ліонеля Мессі став для каталонського гранда слабкою втіхою. Більш того, саме після неточного пасу аргентинця в бік своїх воріт господарі поля забили другий м'яч.

За три тури до фінішу команда Рональда Кумана йде з 76 очками в чемпіонаті Іспанії другою, на один пункт випереджаючи «Реал» і на один відстаючи від «Атлетико». При цьому у підопічних Зінедіна Зідана і Дієго Сімеоне є ще по одній грі в запасі.

«У першому таймі ми грали добре, з інтенсивністю і хорошим ритмом, створювали гольові моменти, — заявив після фінального свистка головний тренер «Барселони» Рональд Куман, який після закінчення сезону може залишити свій пост. — З початку другої 45-хвилинки ми почали втрачати м'яч, знизили інтенсивність, і суперник здивував нас в декількох епізодах. А коли ви дозволили опонентові повернутися до гри, вже складно щось змінити. «Леванте» досяг успіху в цьому.

Як тренер, ти завжди несеш найбільшу відповідальність за результат. Я ставлю собі запитання, чим ми займалися в перерві. Ми начебто говорили про поліпшення ситуації в захисті і підтримці інтенсивності, але не зробили цього. Ми вели — 2:0, я не очікував на нічию.

Робота тренерів завжди оцінюється критично. Розумію, що після такого другого тайму до мене будуть запитання".

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що 18-річний вундеркінд «Барселони» Ансу Фаті переніс третю операцію і не зіграє на Євро-2020.