Лідер атак збірної України Яремчук забив гол-красень у чемпіонаті Бельгії

16:23 13 травня 2021
Роман Яремчук

У четвер, 13 травня, форвард збірної України Роман Яремчук, котрого Андрій Шевченко включив до розширеного списку гравців для підготовки до Євро-2020, 19-й раз в сезоні вразив ворота суперників в чемпіонаті Бельгії.

На 14-й хвилині домашньої зустрічі плей-офф за путівку в Лігу конференцій (5−8-е місця) проти «Остенде» 25-річний нападник отримав м'яч біля кута штрафного майданчика і шикарним «пострілом» поцілив у дальній кут воріт — 1:0.

Зазначимо, що на 59-й хвилині «Гент» зусиллями Годо подвоїв перевагу в рахунку, на що гості змогли відповісти лише одним влучним ударом Юльсагера (62-а) — 2:1.

Успіх дозволив команді Яремчука наблизитися до лідера квартету «Остенде» на відстань одного очка (за перемогу в «кульці» і право розіграти путівку в новий турнір УЄФА Лігу конференцій з невдахою топ-четвірки борються також «Стандард» і «Мехелен»).

Додамо, що в складі «Гента» весь поєдинок проти «Остенде» відіграв також Роман Безус, а ще один українець Ігор Пластун вийшов на заміну на 83-й хвилині.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «дубль» Романа Яремчука допоміг «Генту» розгромити суперника в чемпіонаті Бельгії.