Колишній клуб Шевченка програв фінал Кубка Англії: відеоогляд матчу

21:09 15 травня 2021
Челсі — Лестер Кубок Англії

У суботу, 15 травня, в Англії пройшов фінальний матч розіграшу національного Кубка — найстарішого футбольного змагання у світі, який проводиться з 1871 року. У вирішальному поєдинку за трофей зійшлися «Челсі» та «Лестер».

Як для наставника «синіх» Томаса Тухеля, так і для тренера «лисиць» Брендана Роджерса це був шанс завоювати перший трофей у своїх нинішніх клубах. У підсумку в поєдинку, який не був багатим на гольові моменти, усе вирішив єдиний м'яч. У середині другого тайму півзахисник «Лестера» Тілеманс завдав удару з дальньої дистанції, заставши воротаря «Челсі» Аррісабалагу зненацька — 1:0. На останніх хвилинах «Челсі» міг перевести матч у додатковий час, але гол Чілвелла арбітр після перегляду відеоповтору скасував через офсайд.

Таким чином, «Лестер» завоював перший в історії клубу Кубок Англії (у «Челсі» так і залишилося вісім кубкових трофеїв, один із яких у 2007 році виграв українець Андрій Шевченко). А підопічні Томаса Тухеля матимуть можливість завершити сезон на мажорній ноті 29 травня, коли в Порту зіграють у фіналі Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті».

Гравці "Лестера" із завойованним Кубком Англії

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що українець Олександр Зінченко став триразовим чемпіоном Англії.