Ганявся з палицею за арбітром: матч чемпіонату України зірвали буйні фанати

21:42 15 травня 2021
Кривбас Кривий Ріг

Кричущий інцидент стався під час матчу другої української ліги між «Кривбасом» із Кривого Рогу та запорізьким «Металургом».

Уже до дев'ятої хвилини гри арбітр зустрічі киянин Олексій Деревінський призначив два пенальті у ворота гостей (обидва — за гру рукою у власному штрафному майданчику), й обидва були успішно реалізовані. Це не сподобалося вболівальникам гостьової команди, які після другого голу масово вибігли на поле та почали ганятися за рефері, причому один із фанатів був «озброєний» довгою палицею.

У результаті суддівська бригада залишила поле в супроводі поліції, також у роздягальні вирушили й обидві команди. Поєдинок вдалося відновити лише через 50 хвилин після інциденту, ось тільки голів глядачі так більше і не побачили — гра завершилася з рахунком 2:0 на користь «Кривбасу».

Початок інциденту — починаючи з 21:30

Що стосується турнірної ситуації, то «Кривбас» завдяки цій перемозі закріпився на другій позиції, що дає право підвищитися у класі на наступний сезон, і за три тури до завершення чемпіонату випереджає переслідувача, запорізький «Металург», на чотири очки.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що президент «Олімпіка» Владислав Гельзін обматюкав у прямому ефірі арбітра матчу проти «Шахтаря».