Перше за сім років чемпіонство «Атлетіко» було затьмарене трагедією

11:47 23 травня 2021
Атлетіко Мадрид

У суботу, 22 травня, в Іспанії пройшли матчі заключного туру чемпіонату країни з футболу.

Мадридському «Атлетіко», який лідирував у турнірній таблиці з двоочковим відривом від земляків із «Реала», необхідно було перемагати на виїзді «Вальядолід». Підопічні Дієго Сімеоне поступалися в рахунку, пропустивши в першому таймі, але після перерви забили двічі та здобули вольову перемогу, яка стала для них чемпіонською — 2:1 (Корреа, 57, Суарес, 67 — Плано, 18).

Своєрідною радість вийшла у нападника Луїса Суареса, який забив у сезоні 21 м'яч та своїм влучним ударом приніс «Атлетіко» чемпіонський титул. Уругваєць після фінального свистка просто сів на газон, подзвонив рідним по телефону та… плакав. «Минулого літа я пережив складну ситуацію. Мене принизили (форвард виявився не потрібен „Барселоні“, за яку виступав шість сезонів. — Авт.). „Атлетіко“ відкрив мені свої двері та дав мені можливість продовжити показувати свій рівень. Цей сезон дався мені найважче», — наводить слова уругвайця видання AS.

Щоб відсвяткувати чемпіонство, що стало для «матрацників» першим із 2014 року, на вулиці Мадрида висипали тисячі людей. Не обійшлося без трагічного випадку. Як повідомляє As із посиланням на EFE, після того, як фургон в'їхав на парковку в центрі міста, з вікна висунувся 14-річний уболівальник, у результаті чого сильно вдарився об стіну та отримав важку травму голови. Медики, що приїхали на місце події, змогли лише констатувати смерть неповнолітнього, незважаючи на спроби його реанімувати.

На сумну новину відреагували в «Атлетіко». «Приголомшені трагічною новиною про смерть молодого вболівальника „Атлетіко“. Висловлюємо сім'ї слова підтримки у цей момент болю», — йдеться в повідомленні на сторінці «матрацників» у Twitter.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що школяр упав з балкона, наслідуючи Кобі Браянта.