Гвардіола розплакався після прощального матчу Серхіо Агуеро: зворушливе відео

1:33 24 травня 2021
Хосеп Гвардіола

Чемпіон Англії «Манчестер Сіті», на який 29 травня в Порту очікує фінал Ліги чемпіонів проти «Челсі», на мажорній ноті завершив сезон в англійській прем'єр-лізі. У поєдинку останнього туру «городяни» розгромили «Евертон» — 5:0.

Одним з героїв поєдинку на стадіоні «Етіхад» став колишній зять Дієго Марадони, форвард «МС» Серхіо Агуеро, який, вийшовши на заміну на 65-й хвилині, в своєму прощальному матчі за команду Олександра Зінченка (футболіст збірної України відіграв весь поєдинок), оформив «дубль». За рахунку 3:0 аргентинець відзначився точними ударами на 71-й і 76-й хвилинах.

«Ми всі дуже любимо його — він особлива людина для нас. Його не можна замінити. Він показав всю свою майстерність за 30 хвилин», — сказав після фінального свистка, не стримуючи сліз, головний тренер" Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола в інтерв'ю Sky Sport.

Зазначимо, що за свою кар'єру 32-річний нападник Серхіо Агуеро зіграв за «Манчестер Сіті» 389 матчів, в яких забив 260 голів у всіх турнірах. Рівень!

Додамо, що, крім «Манчестер Сіті», путівку до Ліги чемпіонів від АПЛ здобули «Манчестер Юнайтед» (2:1 в поєдинку з «Вулверхемптоном»), «Ліверпуль» (2:0 з «Крістал Пелас») і «Челсі» (1:2 з «Астон Віллою»). «Вест Хем» Андрія Ярмоленка, який весь матч проти «Саутгемптона» (3:0) провів у запасі, пробився до Ліги Європи.

Підсумкове становище лідерів: 1. «Манчестер Сіті» — 86 очок; 2. «Манчестер Юнайтед» — 74; 3. «Ліверпуль» — 69; 4. «Челсі» — 67; 5. «Лестер» — 66; 6. «Вест Хем» — 65; 7. «Тоттенхем» — 62; 8. «Арсенал» — 61.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Хосеп Гвардіола відірвався на чемпіонській вечірці «МанСіті».