Україна провалила турнір пам'яті Валерія Лобановського: відеоогляд матчу

18:55 28 травня 2021
Молодіжна збірна України

У п'ятницю, 28 травня, молодіжна збірна України провела другий матч на турнірі пам'яті Валерія Лобановського. Слідом за поєдинком проти Азербайджану, в якому «жовто-сині» зазнали мінімальної поразки (0:1), наша команда зустрічалася з Узбекистаном.

Україна (U21) — Узбекистан (U21) — 0:2

Україна (U21): Турбаєвський, Алефіренко, Муравський, Снурніцин, Драмбаєв, Литвиненко, Бражко, Батагов, Сікан, В'юнник, Ванат.

На заміну виходили: Ременяк, Вівчаренко, Таловєров, Мудрик, Кравчук, Супряга.

Голи: Жалоліддінов (41), Норчаєв (63).

Перед звітним матчем українці зберігали шанси на перемогу в турнірі. З огляду на перемогу Узбекистану над Азербайджаном (1:0), нашим хлопцям достатньо було обіграти узбеків із будь-яким рахунком. Якби підопічні Руслана Ротаня виграли 1:0, то організаторам довелося би рахувати дисциплінарні санкції, в будь-якому іншому випадку «жовто-сині» ставали переможцями меморіалу Валерія Лобановського.

Ось тільки домогтися необхідного результату нашій збірній не вдалося. У першому таймі гості і ударів по воротах більше завдали, і в каркас воріт двічі влучали (причому в одній атаці), і рахунок відкрили, коли Жалоліддінов скористався жахливою помилкою нашого захисника Муравського, обікрав його та пробив точно по воротах.

Відігратися «жовто-синім» не вдалося. Більше того, після перерви підопічні Руслана Ротаня пропустили і другий м'яч, коли Батагов невдало вибив м'яча, і Норчаєв з близької відстані пробив по воротах.

Незважаючи на те, що суперник з 67-ї хвилини грав у меншості після вилучення, нашій збірній так і не вдалося забити бодай гол престижу. У підсумку, 0:2 — наша «молодіжка» провалила виступ на турнірі пам'яті Валерія Лобановського.

Підсумкове становище команд: 1. Узбекистан — 6 очок, 2. Азербайджан — 3, 3. Україна — 0.

Таким чином, Узбекистан вдруге в історії став переможцем турніру пам'яті Валерія Лобановського. А українська «молодіжка» після завершення меморіалу вирушає до Туреччини, де 2 червня на стадіоні «Реджеп Таїп Ердоган» у Стамбулі (домашня арена ФК «Касимпаша») проведе спаринг із господарями.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що збірна України вилетіла до Харкова на заключний етап підготовки до Євро-2020.