Рятівник голандців Депай і фіаско Австрії: відеоогляди матчів суперників збірної України

10:29 3 червня 2021
Нідерланди — Шотландія

Учасники Євро-2020, який пройде з 11 червня по 11 липня в 11 містах Європи, продовжують підготовку до турніру, проводячи товариські матчі. Услід за Північною Македонією, яка на 97-й хвилині не втримала перемогу над словенцями (1:1), помірялись силами з опонентами інші суперники команди Андрія Шевченка в групі (збірна України від 3 червня битиметься з Північною Ірландією).

Команда Нідерландів, з якою «жовто-сині» 13 червня проведуть перший поєдинок на Євро-2020, в португальському Фару на останніх хвилинах ледь врятувалася від поразки у зустрічі з Шотландією — 2:2 (Депай, 17, 89 — Хендрі, 11, Нісбет, 64).

До речі, автор «дубля», форвард «помаранчевих» Мемфіс Депай (на фото) свій другий м'яч забив шикарним ударом зі штрафного. Це вже четвертий прямий «постріл» зі стандарту нападника «Ліона» за голландську збірну — найкращий показник в історії команди, починаючи з ЧС-1974. Всього ж в 63 поєдинках за національну збірну Депай забив 25 голів.

У свою чергу, команда Австрії на «Ріверсайд Стедіум» в Мідлсбро поступилася в спарингу Англії — 0:1 (Сака, 57).

Інші товариські матчі за участю збірних, які їдуть на чемпіонат Європи, принесли такі результати: Німеччина — Данія — 1:1 (Нойхаус, 48 — Поульсен, 71), Румунія — Грузія — 1:2 (Іван, 78 — Мікаутадзе, 61 Абурджанія, 71; на 42-й хвилині у господарів поля вилучений Тенасе, а на 64-й у гостей — Квірквелія; на 65-й хвилині румун Марін не реалізував пенальті), Франція — Уельс — 3:0 (Мбаппе, 35, Грізманн, 48, Дембеле, 79; на 26-й хвилині у гостей вилучено Вільямса, а на 27-й Бензема, котрий повернувся до збірної Франції після шестирічної перерви, не реалізував пенальті).

Відеоогляд матчу Франція — Уельс — 3:0

Відеоогляд матчу Німеччина — Данія — 1:1

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, де і коли дивитися в прямому ефірі поєдинок Україна — Північна Ірландія.