Гол плюс пас дебютанта з Венесуели допоміг «Динамо» обіграти «Минай»: відеоогляд матчу

21:34 11 серпня 2021
Динамо — Минай

У середу, 11 серпня, в Києві на НСК «Олімпійський» пройшов перенесений матч 1-го туру між «Динамо» та закарпатським «Минаєм».

Прем'єр Ліга. 1-й тур

«Динамо» (Київ) — «Минай» — 2:0 (Буяльський, 19, Рамірес, 45+1).

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Забарний, Сирота, Миколенко, Андрієвський (Сидорчук, 68), Шепелєв (Шапаренко, 62), Буяльський, Циганков, Караваєв (Сідклей, 63), Рамірес (Гармаш, 61).

Цей поєдинок мав пройти ще наприкінці липня, але був перенесений прем'єр-лігою через пізнє включення клубу із Закарпаття до списку учасників чемпіонату в зв'язку зі зняттям зі змагань донецького «Олімпіка».

«Динамо» раніше незмінно перемагало «Минай», і підопічні Мірчі Луческу не мали наміру порушувати приємну для себе традицію й після цього поєдинку. Гості особливо й не думали про атакуючі дії, навіть з огляду на наявність у складі досвідченого Євгена Селезньова, і гол у їхні ворота був лише справою часу.

В результаті протрималися закарпатці недовго. На 19-й хвилині пішло закидання до штрафного майданчика на хід Раміреса, який дебютував в офіційному матчі за киян, венесуелець у стрибку зачепився за м'яч, при цьому скинувши зручно на Буяльського. Віталій миттєво оцінив ситуацію й елегантно перекинув голкіпера, який трохи вийшов із воріт, — 1:0.

Виходячи з того, як розвивався поєдинок, другий м'яч у ворота «Миная» зняв би всі питання про переможця. І «Динамо» подвоїло свою перевагу перед самою перервою. Караваєв виконав зручний простріл із лівого флангу, і Раміресу залишалося поцілити в порожній кут — 2:0. Гол плюс пас у дебютному матчі венесуельця — цілком непогано!

У другому таймі у «Динамо» було ще кілька можливостей, щоб збільшити свою перевагу, але м'яч більше не хотів залітати у ворота гостей. У підсумку, впевнена перемога киян, що продовжили свою безпрограшну серію до 20 поєдинків, дозволила їм випередити за додатковими показниками чернігівську «Десну», яка також поки не втрачала очок, й очолити турнірну таблицю.