«Чорноморець» здобув першу перемогу в УПЛ: відеоогляд матчу

21:03 16 серпня 2021
Маріуполь — Чорноморець

У понеділок, 16 серпня, матчем у Маріуполі продовжився 4-й тур чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 4-й тур

«Маріуполь» — «Чорноморець» (Одеса) — 2:3 (Кулаков, 13, Мішньов, 82 — Михайленко, 17, Авагімян, 46, Путря, 55).

Обидві команди не відчували смаку перемог зі старту сезону, і такі поєдинки називають зустрічами «за шість очок». Незважаючи на те, що рахунок відкрили більш досвідчені господарі (уже третім голом у сезоні відзначився форвард приазовців Кулаков), молодь «Чорноморця» проявила характер й ще в першому таймі зрівняла рахунок. Після перерви підопічні Юрія Мороза ще двічі змогли шокувати суперника, на що приазовці змогли відповісти лише реалізованим пенальті. У підсумку, перша перемога «Чорноморця» в нинішньому сезоні.

16. «Інгулець» — 0 (3).

Бомбардири: 4 голи — Артем Довбик («Дніпро-1»), Денис Безбородько («Десна»), Руслан Степанюк («Ворскла»); 3 — Владислав Кочергін («Зоря»), Лассіна Траоре («Шахтар»), Андрій Кулаков («Маріуполь»).

Також у рамках 4-го туру в середу, 18 серпня, буде зіграний матч «Інгулець» — «Динамо».

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що названо склад збірної України на матчі відбору Кубка світу проти Казахстану та Франції, а також товариський спаринг із Чехією.