Україна у чільній пʼятірці: медальний залік Паралімпійських ігор за підсумками 25 серпня

15:03 25 серпня 2021
Паралімпійська збірна України

На Паралімпійських іграх у Токіо, в яких беруть участь спортсмени з обмеженими можливостями зі 168 країн, минув перший змагальний день, в який було розіграно 24 комплекти нагород. На п'єдестал пошани в середу, 25 серпня, піднімалися представники 24 держав.

Україна здобула вісім медалей (більше лише у Австралії) і в загальнокомандному заліку посідає п'яту позицію. «Золото» в плаванні завоювала Єлизавета Мерешко, «срібло» — Антон Коль, Максим Кріпак, Олексій Вірченко (всі — плавання), Артем Манько та Олена Федота (обидва — фехтування) і «бронзу» — Анна Гонтар (плавання) та Євгенія Бреус (фехтування).

Трійку лідерів (за кількістю «золота») на старті змагань сформували Австралія — 10 медалей (6 золотих, 1 срібна, 3 бронзових), Китай — вісім (5−1-2) та команда Паралімпійського комітету Росії — шість (3−1- 2).