Ще одна нагорода України: медальний залік Паралімпійських ігор за підсумками 26 серпня

16:58 26 серпня 2021
Паралімпійська збірна України

У четвер, 26 серпня, в другій змагальний день на Паралімпійських іграх e столиці Японії розіграли ще 30 комплектів нагород. На п'єдестал пошани вже піднімалися спортсмени з 38 країн.

Україна, на відміну від стартового дня, коли було здобуто вісім медалей, цього разу поповнила скарбничку лише однією нагородою: «срібло» в плаванні завоювала чемпіонка Ігор у Токіо Єлизавета Мерешко. У медальному заліку «жовто-сині» з 9 нагородами (1 золота, 6 срібних та 2 бронзові) опустилися з 5-ї позиції на 9-у.

Трійку лідерів (за кількістю «золота») очолив Китай — 23 медалі (8 золотих, 5 срібних, 10 бронзових), за яким розташувалися Великобританія — 17 (6−8-3) і команда Паралімпійського комітету Росії — 17 (6−5- 6).

Венесуела 0 0 1 1

Нагадаємо, що на Паралімпійських іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро збірна України, завоювавши 41 золоту, 37 срібних та 39 бронзових нагород, посіла в загальнокомандному заліку третє місце.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що на Олімпійських іграх у Токіо Україна здобула 19 медалей.