«Чорноморець» в Одесі не втримав перемогу над кривдником «Шахтаря»: відеоогляд матчу УПЛ

21:26 27 серпня 2021
Чорноморець — Олександрія

У п'ятницю, 27 серпня, матчем в Одесі стартував 6-й тур вітчизняної прем'єр-ліги, яку очолює «Динамо».

Чемпіонат України. 6-й тур

«Чорноморець» (Одеса) — «Олександрія» — 2:2 (Авагімян, 68, Ванат, 75 — Третьяков, 72, Устименко, 84).

На відміну від одеситів, які змогли розжитися очками лише в гостьовому поєдинку з «Маріуполем», «Олександрія» на старті сезону залишила ні з чим відразу трьох учасників єврокубків — «Шахтар» (2:1), «Зорю» (1:0) і «Колос» (1:0).

Перший тайм поєдинку на стадіоні «Чорноморець» між молодою командою Юрія Мороза (14 футболістів, орендовані у «Динамо») і оновленої дружиною Юрія Гури на гольові моменти не була багата, а ось після перерви на полі стало куди жвавіше. У «моряків» свої розкішні шанси запороли Бугай та Ісаєнко, а у гостей Цурікову записати в свій актив гол-шедевр завадила поперечина воріт.

А далі — пішло-поїхало. На результативний удар після неймовірного сольного проходу Авагімяна і дебютний гол в УПЛ Ваната гості відповіли м'ячами Третьякова та Устименка. Дуже навіть не нудна нічия — 2:2.