«Динамо» на 98-й хвилині завдяки пенальті обіграло «Олександрію»: відеоогляди матчів УПЛ

21:40 18 вересня 2021
Динамо — Олександрія

У суботу, 18 вересня, матчами в Києві, Ковалівці, Кропивницькому та Дніпрі продовжилася ігрова програма 8-го туру чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 8-й тур

18 вересня (субота)

«Динамо» (Київ) — «Олександрія» — 1:0 (Циганков, 90+8, з пенальті). На 90+9-й хвилині вилучений Кірюханцев («Олександрія»).

«Динамо»: Бущан, Кендзьора (Караваєв, 69), Забарний, Шабанов, Миколенко, Андрієвський, Циганков, Буяльський, Сидорчук (Шепелєв, 78), де Пена (Вітіньйо, 69), Шкурін (Гармаш, 46).

«Динамо» після нульової нічиєї з «Бенфікою» на старті Ліги чемпіонів приймало на своєму полі «Олександрію». Команда з Кіровоградської області вже в нинішньому сезоні обіграла «Шахтар» на НСК «Олімпійський», тому про недооцінку суперника з боку лідера чемпіонату не могло бути й мови. Ось тільки м'яч уперто не хотів лізти у ворота суперника. Розв'язка наступила вже в компенсований час, а якщо точніше — на восьмій (!) компенсованій хвилині. Екс-динамівець Рибалка тримав Гармаша у своєму штрафному майданчику за футболку, і арбітр після перегляду відео таки призначив пенальті, який реалізував Циганков.

«Маріуполь» — «Шахтар» (Донецьк) — 0:5 (Сікан, 18, Мудрик, 20, Тете, 53, Судаков, 77, 80).

«Шахтар»: Пятов, Конопля, Вітао, Марлон (Бондар, 58), Корнієнко, Бондаренко, Степаненко (Маркос Антоніо, 59), Тете, Алан Патрік (Судаков, 59), Мудрик (Соломон, 63), Сікан.

Оскільки в приазовському клубі основну обойму практично повністю складають орендовані футболісти у «Шахтаря», в очному матчі з «гірниками» вони не мають права брати участь, і Остап Маркевич змушений був виставляти занадто експериментальний склад. У підсумку у ворота «Маріуполя» влетіло п'ять м'ячів (напевно, таким чином підопічні Роберто де Дзербі хотіли отримати сатисфакцію за ганебну поразку в Тирасполі від «Шерифа» в Лізі чемпіонів), і це приазовці ще можуть бути задоволені, що не отримали більше.

«Інгулець» (Петрове) — «Колос» (Ковалівка) — 0:2 (Чорноморець, 26, Чурко, 90+5). На 6-й хвилині Петров («Колос») не реалізував пенальті.

Ковалівці підходили до поєдинку, маючи серію з трьох матчів без перемог, яка вкупі з вилетом із кваліфікації Ліги конференцій від «Шахтаря» з Караганди змусила піти у відставку багаторічного тренера команди Руслана Костишина. Цього разу все склалося для «Колоса» вдало. Уже в дебюті Петров не реалізував пенальті, але в середині першого тайму інший захисник гостей Чорноморець таки відкрив рахунок у матчі. Інтрига трималася до останніх хвилин, і вже в компенсований час Чурко нарешті зняв питання про переможця.

«Дніпро-1» — «Верес» (Рівне) — 1:0 (Чуже, 78). На 75-й хвилині вилучений Сергійчук («Верес»).

Єдиний гол у матчі дніпрянам вдалося забити за десять хвилин до кінця матчу, коли Чуже вдало замкнув простріл Джурасека від лицьової. До того моменту гості вже грали в меншості після того, як Сергійчук грубо атакував Лучкевича та побачив перед собою пряму червону картку від арбітра.

17 сентября (п'ятниця)

«Десна» (Чернігів) — «Рух» (Львів) — 1:0 (Тотовицький, 90).