«Шахтар» завдяки автоголу та пенальті обіграв у Києві «Верес»: відеоогляди матчів УПЛ

18:54 25 вересня 2021
Шахтар — Верес

У суботу, 25 вересня, ігрова програма 9-го туру прем'єр-ліги продовжилася матчами в Олександрії та Києві.

Чемпіонат України. 9-й тур

25 вересня (субота)

«Шахтар» (Донецьк) — «Верес» (Рівне) — 4:1 (Мірошник, 23, у свої ворота, Тете, 55, Марлос, 79, з пенальті, Траоре, 87 — Г. Пасіч, 30).

«Шахтар»: Пятов, Конопля, Кривцов, Вітао (Бондар, 84), Корнієнко (Ісмаїлі, 71), Бондаренко (Майкон, 63), Маркос Антоніо, Тете, Марлос, Соломон (Мудрик, 71), Сікан (Траоре, 63).

«Верес» приїхав до Києва в гості до «Шахтаря», програвши лише один з останніх шести матчів. Діями команди з Рівного не міг керувати з тренерської лавки наставник Юрій Вірт, який був вилучений у минулому турі з «Дніпром-1» та спостерігав за протистоянням зі своїм колишнім клубом із трибуни.

Відкрити рахунок номінальним господарям вдалося на 23-й хвилині, коли захисник Мірошник зрізав м'яча у свої ворота після прострілу Марлоса. Але у рівнян руки не опустилися, і за сім хвилин після блискучого проходу Геннадія Пасіча м'яч влетів у кут воріт «гірників».

Утім, створити сенсацію «Вересу» не вдалося через власні помилки. На 55-й хвилині після неузгодженості в діях м'яч відскочив у центрі поля на Марлоса, і той відразу ж вивів на ворота Тете — бразилець обіграв воротаря та закотив м'яча у порожні ворота. Потім Нємчанінов необережно підкотився під Коноплю у своєму штрафному майданчику, і Марлос після двох гольових передач записав на свій рахунок і гол. Нарешті, остаточний рахунок встановив Траоре, який замкнув із кількох метрів простріл Мудрика від лицьової лінії.

У підсумку, 4:1 — більш ніж упевнена перемога «Шахтаря», який із хорошим настроєм готується до матчу Ліги чемпіонів проти міланського «Інтера».

«Олександрія» — «Маріуполь» — 2:1 (Третьяков, 35, з пенальті, Кожушко, 86 — Спіровскі, 25).

Господарі пропустили першими в середині тайму, коли македонський легіонер азовців Спіровскі, який дебютував у чемпіонаті України, вдало зіграв на добиванні після того, як Мишньов зі штрафного пробив у поперечину. Утім, ще до перерви олександрійці зрівняли рахунок, коли Ковальця збили у штрафному майданчику, а Третьяков реалізував пенальті (десять із десяти в УПЛ — стовідсоткова реалізація!). Вирвати ж перемогу команді з Кіровоградської області вдалося наприкінці зустрічі — Кожушко увірвався до штрафного майданчика з лівого флангу та пробив із гострого кута під воротарем.

24 вересня (п'ятниця)

«Колос» (Ковалівка) — «Ворскла» (Полтава) — 0:1 (Тілль, 36). На 29-й хвилині Чурко («Колос») не реалізував пенальті.