«Шахтар» в дикій «перестрілці» переміг «Реал» в Юнацькій лізі УЄФА: відеоогляд матчу

14:57 19 жовтня 2021
Шахтар U19 — Реал U19

У вівторок, 19 жовтня, донецький «Шахтар» (U19), який розгромив на старті однолітків з «Шерифа» (5:0) і програв «Інтеру» (0:1), провів черговий поєдинок в Юнацькій лізі УЄФА.

На стадіоні імені Віктора Банникова в Києві підопічним Оскара Латурутри протистояв мадридський «Реал»,
що раніше зіграв унічию з «Інтером» (1:1) і розгромив «Шериф» (4:1).

«Шахтар» (U19) — «Реал» (U19) — 3:2

«Шахтар»: Пузанков, Капінус, Козик, Фарина, Булеза, Гулько (Плющ, 77), Лосенко (Роспутько, 77), Глущенко (Гаврилюк, 86), Сігєєв, Векленко (Бако, 86), Гончарук (Погорілий, 83) .

Голи: Глущенко (32), Сігєєв (42), Гулько (45) — Петер (10), Марвел (41).

Юнаки «Шахтаря» і «Реала» двічі перетиналися в турнірі в 2015 році, і тоді резервісти Королівського клубу обидва рази відсвяткували успіх в групі з великим рахунком — 4:0 вдома і 6:2 в гостях, дійшовши зрештою до півфіналу турніру.

Цього разу матч теж вийшов суперрезультативним. У першому таймі мадридці двічі вели у рахунку, але донеччани зусиллями Глущенка і Сігєєва відігравалися, а перед самою перервою капітан господарів поля Гулько і зовсім вивів «Шахтар» уперед — 3:2.

Після перерви суперники продовжували створювати гольові моменти біля воріт один одного (значно настирливішими та гострішими були мадридці), але «Шахтарю» вдалося вистояти і здобути другу перемогу в турнірі.

В іншому поєдинку в групі італійський «Інтер» вдома обіграв молдавський «Шериф» — 2:1 (Казадеї, 50, Карманов, 67, у свої ворота — Погребан, 83).

Турнірне становище: 1. «Інтер» — 7 очок; 2. «Шахтар» — 6; 3. «Реал» — 4; 4. «Шериф» — 0.

Нагадаємо, що переможці груп Юнацької ліги УЄФА безпосередньо вийдуть до 1/8 фіналу, а клуби, що посіли в квартетах другі місця, — до 1/16 фіналу.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що «Динамо» в Юнацькій лізі УЄФА забило чотири м'ячі у ворота «Баварії».