Шикарного «пострілу» Малиновського не вистачило «Аталанті» для перемоги: відео голу українця в серії А

16:20 24 жовтня 2021
Руслан Малиновський

Найдорожчий футболіст збірної України Руслан Малиновський, конфлікт якого з головним тренером «жовто-синіх» Олександра Петракова, схоже, вичерпано, забив другий в сезоні гол у футболці «Аталанти».

У домашньому поєдинку чемпіонату Італії проти «Удінезе» 28-річний півзахисник вийшов у стартовому складі і відіграв 85 хвилин, на 56-й хвилині вразивши ворота гостей шикарним дальнім ударом.

Щоправда, втримати переможний рахунок «Аталанта» не змогла, дозволивши «Удінезе» відігратися на 94-й хвилині, — 1:1.

До речі, за підсумками зустрічі Малиновського було визнано найкращим футболістом своєї команди за оцінкою Whoscored. В активі Руслана три удари по воротах, 44 паси (61% точних) і одна успішна спроба дриблінгу.

Більш того, з моменту свого дебюту в серії А в сезоні-2019/2020 Руслан забив 11 м'ячів ударами з-за меж штрафного майданчика. Серед гравців пʼяти провідних ліг Європи лише у Мессі за цей відрізок більше таких голів — 17.

З 15 очками команда Малиновського посідає в турнірній таблиці серії А 5-е місце.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що гол-красень Малиновського сплутав карти чемпіону Італії.