Бразилець Неймар отримав жахливу травму в матчі за «ПСЖ»: фото та відео не для людей зі слабкими нервами

19:32 28 листопада 2021
Неймар ПСЖ

Один із найдорожчих футболістів світу бразилець Неймар, що потрапив до списку найоплачуваніших спортсменів в історії, отримав страшну травму в матчі 15-го туру чемпіонату Франції, в якому «ПСЖ» на виїзді обіграв «Сент-Етьєнн» (3:1).

На останніх хвилинах, за рахунку 2:1 на користь гостей, півзахисник господарів Айвонн Мекон пішов у підкат проти олімпійського чемпіона Ріо-2016, внаслідок чого гомілкостоп бразильця неприродно вивернувся — і футболіст із шаленим криком від болю впав на газон.

Після наданої першої допомоги Неймара винесли на ношах, а порушника від гріха подалі замінили — хоча арбітр навіть не виніс йому попередження. Що стосується постраждалого, то про ступінь тяжкості пошкодження та терміни повернення на поле поки що нічого невідомо.

Партнери же бразильця за кілька хвилин забили ще один м'яч та оформили перемогу, яка дозволила парижанам збільшити свою перевагу над найближчим конкурентом до 12 очок.