«Зоря» дотиснула «Інгулець» і піднялася в призову трійку: відеоогляд матчу УПЛ

У неділю, 5 грудня, поєдинками у Запоріжжі, Олександрії та Чернігові продовжилася програма 17-го туру вітчизняної прем'єр-ліги.

Чемпіонат України. 17-й тур

5 грудня (неділя)

«Зоря» (Луганськ) — «Інгулець» (Петрове) — 1:0 (Фаворов, 62).

Команда Віктора Скрипника, яка вилетіла з єврокубків (луганчанам 9 грудня ще належить провести домашній матч Ліги конференцій з «Буде-Глімт»), насилу здолала одного з аутсайдерів УПЛ «Інгулець» завдяки дебютному в сезоні голу захисника Фаворова, який заштовхнув м'яч до сітки воріт.

Успіх дозволив луганчанам обійти «Дніпро-1» і принаймні на одну добу піднятися до призової трійки. А ось команда Сергія Лавриненка повторила клубний антирекорд — 10 поєдинків без перемог (3 нічиї та 7 поразок).

«Десна» (Чернігів) — «Маріуполь» — 3:3 (Арвеладзе, 51, Юрченко, 57, Волошин, 80 — Кащук, 29, 48, з пенальті, Хромей, 90+1). На 75-й хвилині Будківський («Десна») не реалізував пенальті.

Команда Остапа Маркевича була близька до своєї третьої у сезоні перемоги, виграваючи у підопічних Олександра Рябоконя у Чернігові на початку другого тайму — 2:0. Але футболісти «Десни», котрі «ожили», в час, що залишався до фінального свистка, не лише зрівняли рахунок, але й зусиллями орендованого у «Динамо» Волошина вийшли вперед (при цьому чернігівець Будківський за рахунку 2:2 ще й не реалізував пенальті, спрямувавши мʼяч в штангу). Але в компенсований час маріупольці все ж врятувалися від поразки.

«Олександрія» — «Минай» — 3:0 (Спінеллі, 27, Третьяков, 36, Дубра, 84).

Саме у поєдинку проти олександрійців «Минай» відсвяткував у липні свій єдиний успіх у сезоні (1:0), після чого серія закарпатців без перемог затяглася тепер уже на цілих 16 матчів.

Зрозуміло, підопічні Юрія Гури, які вже перемагали «Зорю» (1:0) та «Шахтар» (2:1), ту невдачу в Ужгороді не забули і поквиталися з Євгеном Селезньовим та компанією сповна. У першому таймі ворота «Миная» вразили аргентинець Спінеллі та найкращий бомбардир команди Третьяков, який забив свій п'ятий м'яч у сезоні, а після перерви — латвієць Дубра.

4 грудня (субота)

«Рух» (Львів) — «Ворскла» (Полтава) — 0:0. На 38-й хвилині Климчук («Рух») не реалізував пенальті, а на 61-й — вилучений Кравчук («Ворскла»).

«Металіст 1925» (Харків) — «Колос» (Ковалівка) — 0:1 (Каріока, 27).

«Верес» (Рівне) — «Динамо» (Київ) — 0:3 (Вербич, 22, 61, Циганков, 64). На 54-й хвилині Циганков («Динамо») не реалізував пенальті, а на 87-й — вилучений Немчанінов («Верес»).

3 грудня (п'ятниця)

«Шахтар» (Донецьк) — «Львів» — 6:1 (Тете, 45, з пенальті, Педріньо, 55, Бондаренко, 77, Марлос, 84, з пенальті, Степаненко, 86, Конопля, 90 — Ернест, 17). На 83-й хвилині вилучено Махмутовича («Львів»).