«Верес» у тумані втратив перемогу над «Рухом»: відеоогляди матчів УПЛ

21:26 11 грудня 2021
Верес — Рух

У суботу, 11 грудня, ігрова програма 18-го туру чемпіонату України продовжилася двома поєдинками в Луцьку та Львові.

Чемпіонат України. 18-й тур

11 грудня (субота)

«Верес» (Рівне) — «Рух» (Львів) — 1:1 (Панасенко, 62 — Климчук, 82, з пенальті).

Поєдинок у Луцьку пройшов за густого туману, що не сприяло яскравому футболу у виконанні обох команд. «Рух» діяв гостріше, але рахунок відкрили номінальні господарі. Щоправда, львів'янам вдалося врятувати поєдинок завдяки реалізованому наприкінці зустрічі пенальті.

«Львів» — «Ворскла» (Полтава) — 1:1 (Ременяк, 74 — Амількар, 65).

Полтавська «Ворскла» продовжує боротьбу за потрапляння до топ-трійки, тому у виїзному поєдинку зі «Львовом» розраховувала завоювати три очки. Відкривши рахунок у середині другого тайму завдяки голу 19-річного іспанця Амількара (який, до речі, забив львів'янам і напередодні в поєдинку юнацьких складів), підопічні Юрія Максимова, що проводив 60-й матч на чолі команди в чемпіонаті України, не змогли втримати свою перевагу й задовольнилися нічиєю.

«Олександрія» — «Шахтар» (Донецьк) — 1:2 (Кожушко, 63 — Соломон, 70, Мораес, 77).

«Шахтар»: Трубін, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Майкон (Маркос Антоніо, 65), Степаненко, Тете (Соломон, 65), Педріньо, Мудрик, Фернандо (Мораес, 75).

10 грудня (п'ятниця)

«Маріуполь» — «Дніпро-1» — 0:3 (Довбик, 35, з пенальті, Піхальонок, 75, з пенальті, Білл, 78). На 45+1-й хвилині вилучений Кащук («Маріуполь»).

«Інгулець» (Петрове) — «Десна» (Чернігів) — 2:1 (Поспєлов, 34, Полегенько, 47 — Дегтярьов, 56). На 85-й хвилині вилучений Опанасенко («Інгулець»).

16. «Маріуполь» — 8 (18).

Бомбардири: 14 голів — Артем Довбик («Дніпро-1»); 11 — Віктор Циганков («Динамо»); 9 — Тете («Шахтар»); 8 — Віталій Буяльський («Динамо»), Олів'є Тілль («Ворскла»); 7 — Денис Безбородько («Десна»), Денис Гармаш («Динамо»); 6 — Андрій Кулаков («Маріуполь»), Лассіна Траоре («Шахтар»), Аллахьяр Сайядманеш, Шахаб Захедітабар (обидва — «Зоря»), Руслан Степанюк («Ворскла»).

Також у рамках 18-го туру в неділю, 12 грудня, будуть зіграні наступні матчі: «Чорноморець» — «Металіст 1925», «Динамо» — «Зоря», «Колос» — «Минай».

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що помер футбольний суперфан Парамон.