Українська красуня-каратистка Терлюга виграла перше «золото» після весілля: відео фінального бою у Парижі

21:05 24 січня 2022
Анжеліка Терлюга

Віцечемпіонка Олімпійських ігор у Токіо каратистка Анжеліка Терлюга, котра восени минулого року вийшла заміж, блискуче розпочала змагальний рік, завоювавши «золото» престижного турніру Paris Open-2022 у столиці Франції за участю 464 спортсменів з 52 країн.

У фінальному поєдинку українська красуня, яку визнали найкращою каратисткою світу минулого року у своїй ваговій категорії (до 55 кг), перемогла француженку Тіллу Леваше (2:1). При цьому 29-річна одеситка стала єдиною спортсменкою не з Франції, яка зуміла здобути медаль найвищої проби.

«Мій сезон-2022 розпочався приголомшливо. Продовжуйте старанно працювати задля досягнення своїх цілей. Дякую моїм спонсорам та всім іншим за підтримку», — написала Анжеліка Терлюга в Instagram, розмістивши фото зі змагань у Парижі.

До речі, наші спортсмени здобули у столиці Франції ще три нагороди. «Срібло» у ваговій категорії до 50 кг виборола Юлія Палашевська, а Аніта Серьогіна (до 61 кг) та Олег Пащенко (до 75 кг) взяли «бронзу».

Українські володарі нагород змагань у Парижі Олег Пащенко, Аніта Серьогіна, Юлія Палашевська та Анжеліка Терлюга

У загальнокомандному заліку збірна України посіла на Paris Open-2022 друге місце, поступившись лише господарям змагань французам, які підіймалися на п'єдестал пошани аж 31 раз.

Раніше «ФАКТИ» повідомляли, що Анжеліка Терлюга блиснула фігурою під час медового місяця на Мальдивах.