«Чортова дюжина» Джими та Підручного: медальний залік зимових Олімпійських ігор за підсумками 13 лютого

19:27 13 лютого 2022
Пекін-2022

У неділю, 13 лютого, на зимовій Олімпіаді в столиці Китаю було розіграно ще сім комплектів медалей. За підсумками дев'яти днів змагань у Піднебесній на п'єдестал пошани підіймалися спортсмени 26 із 91 країни-учасниці.

На жаль, українські спортсмени, як і раніше, залишаються без медалей. У біатлонній гонці переслідування у жінок найкращою з наших стала Юлія Джима, яка посіла з чотирма хибами 13-те місце. Анастасія Меркушина виявилася на фініші 25-ю, а Ірина Петренко завалила гонку. Маючи чотири хиби, на одному з рубежів наша співвітчизниця пробігла замість двох кіл штрафу лише одне та заробила дві штрафні хвилини, які відкинули її на 55-е місце. У чоловіків найкращим став Дмитро Підручний, який із п'ятьма хибами приїхав до фінішу 13-м. Артем Прима показав 18-й результат, а Антон Дудченко — 23-й.

У жіночому монобобі Лідія Гунько за підсумками двох кваліфікаційних заїздів показала 20-й час і наступного дня змагань розраховує суттєво покращити свій результат.

Лідерство в медальному заліку (за кількістю золотих нагород) захопила Норвегія (9−5-7), за якою розташувалися Німеччина (8−5-1) та США (6−5-1).