Норвегія йде у відрив: медальний залік зимових Олімпійських ігор за підсумками 15 лютого

17:11 15 лютого 2022
Пекін-2022

У вівторок, 15 лютого, на зимовій Олімпіаді в столиці Китаю було розіграно ще дев'ять комплектів медалей. За підсумками одинадцяти днів змагань у Піднебесній на п'єдестал пошани піднімалися спортсмени 27 із 91 країни-учасниці.

Українські спортсмени поки що лишаються без медалей. Надія на завоювання нашими співвітчизниками нагороди залишається у фрістайлі, де кваліфікацію успішно подолали Олександр Абраменко та Олександр Окіпнюк (на жаль, Дмитро Котовський із 24-м результатом не потрапив до фіналу). Дмитро Мазурчук у лижному двоборстві за підсумками двох дисциплін (стрибки з трампліну та лижна гонка) показав лише 32-й результат із 47 учасників, а фігуристка Анастасія Шаботова не вийшла до фіналу короткої програми, ставши останньою, 30-ю.

Шанси на завоювання медалі мали чоловіча збірна України з біатлону в естафеті. По ходу першого етапу Богдан Цимбал після двох стрільб посідав друге місце з відставанням у секунду від лідера, але потім на дистанції через проблеми із самопочуттям приїхав до передачі етапу лише дев'ятим. Після виступу Артема Прими наша команда опустилася на 12-ту позицію, Антону Дудченку вдалося піднятися на 11-те місце і, нарешті, Дмитро Підручний дістався фінішу дев'ятим з відставанням у 3:41,3 секунди від тріумфаторів норвежців.

Лідерство в медальному заліку (за кількістю золотих нагород) утримує Норвегія (12−7-7), яка значно випереджає Німеччину (9−6-3) та США (7−6-4).