«Зоря» обіграла «Десну» та продовжила безпрограшну серію в УПЛ: відеоогляди матчів

19:05 3 жовтня 2021
Зоря — Десна

У неділю, 3 жовтня, завершується ігрова програма 10-го туру чемпіонату України з футболу.

Чемпіонат України. 10-й тур

«Верес» (Рівне) — «Олександрія» — 0:0.

Рівненський «Верес», незважаючи на статус новачка прем'єр-ліги, на своєму полі з початку сезону поки не програвав. Не змогла обіграти підопічних Юрія Вірта й «Олександрія» — поєдинок завершився нульовою нічиєю, а рівняни продовжили свою безпрограшну домашню серію до п'яти матчів.

«Зоря» (Луганськ) — «Десна» (Чернігів) — 2:0 (Булеца, 19, Громов, 70). На 7-й хвилині Булеца («Зоря») не реалізував пенальті.

У дебюті зустрічі «Зоря», що підходила до поєдинку з шестиматчевою безпрограшною серією, не реалізувала пенальті — Булеца не зміг переграти голкіпера ударом із 11-метрової позначки. Утім, незабаром півзахисник реабілітувався за свій промах, точно пробивши від лівого флангу штрафного майданчика. Надалі у чернігівців були моменти, щоб зрівняти рахунок, але господарі в середині тайму збільшили свою перевагу, коли точний удар записав на свій рахунок Громов, і довели матч до перемоги.

«Металіст 1925» (Харків) — «Минай» — 1:0 (Габелок, 72, з пенальті).

Вирішальний м'яч у матчі господарі забили, реалізувавши пенальті в середині другого тайму. «Минай» продовжує перебувати на дні турнірної таблиці з серією без перемог, яка налічує вже вісім матчів.

2 жовтня (субота)

«Колос» (Ковалівка) — «Чорноморець» (Одеса) — 2:1 (Лисенко, 15, Ренанн, 58 — Смирний, 29).

«Львів» — «Дніпро-1» — 0:1 (Довбик, 2).

«Ворскла» (Полтава) — «Інгулець» (Петрове) — 3:0 (Ранхель, 66, Тілль, 77, 85).

1 жовтня (п'ятниця)

«Маріуполь» — «Рух» (Львів) — 0:2 (Таллес, 25, Климчук, 37).