Швеція знову в лідерах: медальний залік зимових Олімпійських ігор за підсумками 8 лютого

19:06 8 лютого 2022
Медалі Зимової Олімпіади-2022 у Пекіні

У вівторок, 8 лютого, на зимових Олімпійських іграх у столиці Китаю було розіграно 10 комплектів медалей. Після чотирьох днів боротьби за нагороди на п'єдестал пошани вже піднімалися спортсмени із 22 країн.

Представники України, як і раніше, далекі від п'єдесталу пошани. Чемпіон світу біатлоніст Дмитро Підручний став 18-м за підсумками індивідуальної гонки, що стало для нього в даній дисципліні найкращим результатом на рівні Кубків та чемпіонатом світу, а також Олімпійських ігор. Інші наші представники — Артем Прима, Артем Дудченко та Богдан Цимбал — не змогли потрапити до топ-30. Посівши 22-е місце у кваліфікації, до фінальної частини змагань у одиночній чоловічій програмі з фігурного катання вийшов Іван Шмуратко. Завершили виступи до фіналу наші саночниці Олена Стецьків та Юліанна Туницька, а також Аннамарі Данча у сноуборді, не потрапивши до топ-20 за підсумками кваліфікації. А наші лижники Олексій Красовський, Руслан Перехода, Валентина Камінська, Марина Анцибор та Вікторія Олех не змогли подолати чвертьфінальну стадію та припинили боротьбу за нагороди задовго до вирішальних заїздів.

Лідером у медальному заліку (за кількістю золотих нагород) знову стала Швеція (4−1-1), за якою розташувалися Нідерланди (3−3-1) та Китай із Німеччиною (3−2-0).